Widzewskie Głowno z wizytą w miejscowym szpitalu
22 maja 2020, 17:48 | Autor: Kamil
Choć akcja #WidzewDlaSzpitali formalnie dobiegła już końca, niektóre fan cluby Widzewa wciąż odwiedzają miejscowe placówki medyczne. Wczoraj taką wizytę – oczywiście nie z pustymi rękami – złożyli przedstawiciele Widzewskiego Głowna!
Kilka tygodni temu kibice czterokrotnego mistrza Polski z tego miasta zorganizowali zbiórkę pieniędzy na pomoc w walce z koronawirusem. Dzięki niej, udało im się zgromadzić blisko jedenaście tysięcy złotych, które w całości przeznaczone zostały na zakup niezbędnych środków dla głowieńskiego Szpitala Miejskiego.
Wczoraj nastąpiło przekazanie darów. Łącznie, Widzewskie Głowno ofiarowało placówce: 2 termometry bezdotykowe, 3 pulsoksymetry, 5 ciśnieniomierzy, 300 fartuchów barierowych, 50 par okularów, ponad 10 tysięcy par rękawiczek, 125 litrów mydła, a także zapas kremów do rąk oraz maseczek.
Przypomnijmy, że w ramach zorganizowanej przez Stowarzyszenie „Fanatycy Widzewa” oraz grupy kibicowskie akcji #WidzewDlaSzpitali uzbierano ponad 157 tysięcy złotych. Cała kwota została spożytkowana na zakup niezbędnych materiałów dla placówek medycznych nie tylko w Łodzi i wojewódzkie łódzkim, ale również poza jego granicami.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Brawo Wy :D