WOWP nagrodziła wpłacających
21 września 2015, 09:23 | Autor: RyanW przerwie wczorajszego spotkania między Widzewem a rezerwami GKS Bełchatów doszło do miłej uroczystości. Na boisku pojawiły się osoby, które regularnie biorą udział w akcji Wielka Orkiestra Widzewskiej Pomocy i wpłacają pieniądze przeznaczone na działalność klubu. Wyróżnionych zostało dziesięciu kibiców, jeden fan club oraz dziesięć wspierających inicjatywę podmiotów.
Na wpłacających czekały pamiątkowe upominki w postaci okazjonalnych odznak nieformalnego klubu 1910 oraz pisemne podziękowania. Wyróżnionym fan clubem byli kibice z odległej Irlandii – Eire Division. Wszystkich sympatyków Widzewa gorąco zachęcamy do uczestniczenia w WOWP! Na konto RTS przekazane zostało już 50 tysięcy złotych. Wsparto też juniorów klubu!








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska