Wstępne diagnozy urazu Nowaka pozytywne

18 października 2021, 10:28 | Autor:

Przedwcześnie piątkowy mecz z Koroną Kielce zakończył Krystian Nowak. Obrońca zszedł z boiska już w pierwszej połowie, ale wszystko wskazuje, że doznany uraz nie okaże się zbyt groźny. Jest nawet szansa, że widzewiak będzie w pełni gotowy na niedzielne derby Łodzi!

Stoper zmuszony został do opuszczenia murawy w 41. minucie starcia w Kielcach, a w weekend przeszedł pierwsze badania. Wykluczyły one na szczęście poważniejszą kontuzję, co potwierdził dziś rano na antenie Widzew.FM trener Janusz Niedźwiedź. „Pierwsze badania wykluczyły uszkodzenia, dziś Krystian przejdzie kolejne. Na pewno potrzebuje chwili, aby dojść do siebie, ale liczymy na to, że będzie gotowy na derby” – mówił szkoleniowiec łódzkiej ekipy.

Jeżeli więc Nowak zdąży w ciągu tygodnia wrócić do pełnej sprawności, to będą świetne informacje dla sztabu szkoleniowego, gdyż nie będzie on musiał przeprowadzać kolejnych wymuszonych zmian. Przypomnijmy, że z udziału w 67. Derbach Łodzi wykluczeni są Marek Hanousek oraz Juliusz Letniowski – obaj obejrzeli swoje czwarte żółte kartki w sezonie.

Subskrybuj
Powiadom o
32 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
32
0
Would love your thoughts, please comment.x