WTM Live: Sandecja – Widzew

17 kwietnia 2021, 14:00 | Autor:

Po wpadkach z Zagłębiem Sosnowiec oraz Puszczą Niepołomice, pracę przy al. Piłsudskiego stracił Enkeleid Dobi, zaś zastąpił go Marcin Broniszewski. Czy efekt „nowej miotły” zadziała, a piłkarze Widzewa Łódź pokonają dziś Sandecję Nowy Sącz?

Pierwszy gwizdek sędziego Mateusza Złotnickiego usłyszymy o godzinie 16:00. Na trybunach nowosądeckiego stadionu zameldują się przedstawiciele Redakcji WTM, którzy przeprowadzą dla Was Relację LIVE. Starcie będzie można obejrzeć na platformie ipla.tv (więcej informacji TUTAJ), a posłuchać go w RadioWidzew.pl oraz Widzew.FM.

Piter

Coś nawet w komunikowaniu szwankuje. Kadry na wyjazd ni podali nawet.

Zenek

Nie lepiej zrezygnowac z tych pilkarskich idiotow juz teraz i ogrywac mlodych i szukac pkt w pro junior?Przeciez to nie ma sensu się meczyc dalej ich sie i tak juz nie nauczy grac w pilke a mlodego jak najbardziej.

Piter

To co zrobil Gach to kryminal

Hubert

11 na 9 przypomina się mecz z Czarnogórcami Odessa. Nie najlepiej się skończyło.

miwik

Pierwszy do wyjebania to jest Zarząd Widzewa, później połowa kopaczy. Wziąć juniorów i niech grają , za kilka lat może cos ugrają, bo z tymi kopaczami to my jesteśmy pośmiewiskiem . Grając w przewadze 2 piłkarzy tracimy bramkę!!!!

Mac

ja można napisać w komentarzu z relacji live- „pomimo niezłej drugiej połowy”- ??
ponad pół godziny w przewadze jednego zawodnika, następnie jeszcze 10 minut 11 na 9!!!!
co ma się wydarzyć aby składne akcje i walka się pojawiła w grze tych #$%^& brak mi już słów!
żenada to najdelikatniejsze z określeń!!!!
po sezonie połowa drużyny – tanżyna, robak, gach, poczobut, tomczyk…..przepraszam jeżeli kogoś z zacnych panów „piłkarzy” pominąłem – OUT!!!

ukson

Dobi wróć

Yout

Ja pytam: po co zmiana trenera? Już pierwszy mecz grają gorzej niż za Dobiego! Trzebabyło dokończyć sezon, odsunąć emeretów i tych którym się nie chce, dać szanse młodym, ambitnym. Nic na takim posunięciu nie tracimy,a możemy zyskać kase z clj. Zarząd wypierda…..ć