WTM Live: Widzew – Korona

20 lutego 2021, 15:40 | Autor:

Po raz ostatni w meczu o punkty piłkarze Widzewa Łódź zameldowali się na boisku na początku grudnia zeszłego roku. Dzisiaj, po dwuipółmiesięcznej przerwie, zmierzą się w zaległym spotkaniu z Koroną Kielce. Czy udanie zainaugurują nową rundę?

Pierwszy gwizdek sędziego Piotra Lasyka usłyszymy o godzinie 17:40. Na trybunach „Serca Łodzi” zabraknie kibiców, jednak zameldują się na nich przedstawiciele Redakcji WTM, którzy przeprowadzą dla Was Relację LIVE. Starcie będzie można obejrzeć w Polsacie Sport Extra, a posłuchać go w RadioWidzew.pl oraz Widzew.FM.