Wtorkowy trening bez kilku graczy. Jest za to nowa twarz!

9 listopada 2021, 17:48 | Autor:

Piłkarze Widzewa Łódź rozpoczęli dziś przygotowania do sobotniego meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. W zajęciach na naturalnej murawie ośrodka przy ul. Małachowskiego wzięło udział dwudziestu pięciu zawodników. Niestety, zabrakło kilku graczy pierwszego zespołu, ale zamiast tego pojawiła się jedna nowa twarz.

Mowa o urodzonym w 2004 roku Kacprze Kwiatkowskim. To bramkarz, który w rundzie jesiennej regularnie występuje w juniorach starszych, z kolei niedawno wraz z pozostałymi podopiecznymi Jakuba Grzeszczakowskiego cieszył się z wywalczenia awansu do Ligi Makroregionalnej U-19. Teraz młody golkiper mógł zaś popracować pod okiem Andrzeja Woźniaka, obok Jakuba Wrąbla, Konrada Reszki, a także Mateusza Ludwikowskiego.

Niestety, trener Janusz Niedźwiedź nie miał dziś do dyspozycji aż czterech piłkarzy z kadry „jedynki”. Na Łodziance zabrakło Juliusza Letniowskiego, Mateusza Malca, Mattii Montiniego oraz Patryka Stępińskiego. Ten ostatni doznał urazu w końcówce starcia z Miedzią Legnica – czy i jak długa czeka go przerwa, nie wiemy. Z dobrych informacji, na pełnych obrotach pracował Kacper Karasek, z kolei Krystian Nowak w drugiej części zajęć powędrował na indywidualny trening. Czy do soboty powróci do zdrowia, trudno przewidywać.

Dla graczy Widzewa był to jeden z czterech treningów przed wyjazdem do Bielska-Białej. Kolejne jednostki odbędą się w środę, czwartek oraz piątek. Po tej ostatniej drużyna ruszy w podróż na południowy zachód. Mecz z Podbeskidziem zacznie się w sobotę o godzinie 20:30.

Subskrybuj
Powiadom o
52 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
52
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x