Wrąbel wybrany piłkarzem kolejki

9 listopada 2021, 20:00 | Autor:

Zdecydowanie największym bohaterem niedzielnego meczu na szczycie pomiędzy Widzewem Łódź a Miedzią Legnica był Jakub Wrąbel. Golkiper kilkukrotnie uchronił swoich kolegów od straty gola, a za swój świetny występ uhonorowany został tytułem zawodnika kolejki!

Bramkarz czerwono-biało-czerwonych znalazł się wśród trzech nominowanych w tradycyjnym plebiscycie przeprowadzonym w mediach społecznościowych I ligi. Widzewiak zyskał aż 77% głosów i nie dał swoim konkurentom żadnych szans! Drugie miejsce w głosowaniu fanów zajął Marcin Kozina z GKS Tychy (12%), za to trzecie – Maciej Wróbel z Odry Opole (11%).

Wrąbel wybrany został też przez dziennikarzy „Piłki Nożnej” do najlepszej jedenastki kolejki. Jak można się było spodziewać, jest w niej jedynym przedstawicielem łodzian. Po dwóch reprezentantów mają GKS Tychy (Dominik Połap i Kozina), Skra Częstochowa (Adam Mesjasz i Piotr Nocoń), a także Stomil Olsztyn (Jonathan Straus i Patryk Mikita).

Jedenastka 16. kolejki I ligi wg „PN”:

Wrąbel (Widzew) – Połap (GKS T.), Sadowski (GKS K.), Mesjasz (Skra), Straus (Stomil) – Rzuchowski (Chrobry), Nocoń (Skra) – Kozina (GKS T.), Wróbel (Odra), Adamczyk (Arka) – Mikita (Stomil)

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
18
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x