Wygrana rezerw bez wzmocnień z „jedynki”

24 maja 2018, 15:32 | Autor:

W środowe popołudnie, zanim zawodnicy Franciszka Smudy wybiegli na murawę w Łowiczu, kolejny mecz wyjazdowy rozegrały rezerwy łódzkiego klubu. Widzew II wygrał w Bedlnie 2:3 i warto zaznaczyć, że zrobił to bez wsparcia z pierwszej drużyny.

W zespole Jakuba Grzeszczakowskiego we wczorajszym meczu występowali sami zawodnicy młodzieżowi. Z ekipy Smudy na murawie pojawili się tylko Jakubowie Mikołajczak i Jasiński, którzy i tak nie grają w III lidze. Nie przeszkodziło to jednak w zwycięstwie. W 35. minucie wynik otworzył Marcel Sieroń, a zaledwie kilka minut później, drugie trafienie dołożył Jarosław Szymczak. Zawodnikom GKS udało się jeszcze przed przerwą pokonać Mikołajczaka.

Drugi garnitur Widzewa w tym meczu prezentował się z bardzo dobrej strony. Drużyna walczyła przez całe spotkanie, a walka ta, w 90. minucie przyniosła nam bramkę na 3:1. Drugi raz golkipera gospodarzy pokonał Szymczak. Już w doliczonym czasie gry, zawodnicy z Bedlna ustanowili końcowy wynik na 2:3.

GKS Bedlno – Widzew II Łódź 2:3 (1:2)
Bramki dla Widzewa: Marcel Sieroń, Jarosław Szymczak x2

Mikołajczak – Miasopust, Wawrzeniak, Sieroń (50′ Owczarczyk), Jasiński, Szymczak, Janowski, Oliński, Stankiewicz, Marcinkowski, Drążczyk