Wypożyczeni tym razem bez bramek w sparingach

18 lutego 2020, 10:38 | Autor:

Kolejne sparingowe występy mają za sobą piłkarze, którzy przebywają na wypożyczeniu z Widzewa do innych klubów. Po golach Przemysława Banaszaka i Mikołaja Gibasa w poprzednich sparingach, tym razem żaden z graczy łodzian nie trafił do siatki.

W starciu z Avią Świdnik Banaszak ponownie wyszedł w pierwszym składzie Górnika Łęczna. Przebywał na boisku przez 66 minut, po czym został zmieniony przez Bartosza Śpiączkę. Najnowszy nabytek zespołu z Lubelszczyzny zaliczył prawdziwe „wejście smoka”, bo już po kilku minutach wpisał się na listę strzelców, a podopieczni Kamila Kieresia ostatecznie wygrali 3:0.

W wyjściowej jedenastce Bytovii Bytów znalazł się z kolei Michael Ameyaw. Młody skrzydłowy grał przez 57 minut, ale nie pomógł swojej drużynie, która uległa Kotwicy Kołobrzeg 0:2. W takim samym stosunku Unia Janikowo przegrała z Pomorzaninem ToruńGibas zaczął mecz na ławce rezerwowych, lecz pojawił się na murawie już w 19. minucie.

Wciąż kontuzjowany jest Marcel Stefaniak, a Jutrzenka Warta Kacpra Pipczyńskiego w weekend nie rozgrywała sparingu.