Z Michalskim wszystko w porządku

17 stycznia 2022, 17:42 | Autor:

W poniedziałkowe popołudnie piłkarze Widzewa Łódź zainaugurowali drugi tydzień przygotowań do startu rundy wiosennej. W zajęciach na Łodziance uczestniczyło dwudziestu pięciu graczy, a wśród nich był Mateusz Michalski, który przedwcześnie opuścił sparing z Siarką Tarnobrzeg. Całe szczęście, że pomocnikowi nic nie dolega.

Skrzydłowy, w minioną sobotę występujący bardzo nietypowo na lewej obronie, na kwadrans przed ostatnim gwizdkiem sędziego został w bezpardonowy sposób sfaulowany przez jednego z przeciwników i musiał zejść z boiska. Później przeszedł szereg badań, które na szczęście nie wykazały żadnych dolegliwości. W związku z tym, Michalskiego nie czeka żadna przerwa od treningów, a dzisiaj pracował już ze swoimi kolegami z łódzkiego zespołu na pełnych obrotach.

Przy ul. Małachowskiego zameldował się również Tomasz Dejewski, chociaż on ćwiczył na razie wyłącznie indywidualnie, z klubowymi fizjoterapeutami. Pierwszy raz w bieżącym roku z drużyną trenował Fabio Nunes, który pod koniec poprzedniego tygodnia wrócił do kraju. Na razie był jednak nieco oszczędzany. Zgodnie z zapowiedziami trenera Janusza Niedźwiedzia w klubowej rozgłośni, w zajęciach uczestniczyli również trzej dotychczasowi przedstawiciele Akademii Widzewa, zaś z bramkarzami pracował dodatkowo Marcel Buczkowski z rezerw.

Dla widzewiaków był to pierwszy trening w drugim tygodniu przygotowań. W kolejnych dniach czerwono-biało-czerwonych czekają po dwie jednostki: we wtorek oraz w czwartek rano na boisku, a po południu w siłowni, zaś w środę dwukrotnie na murawie. W piątek zajęcia będą jedne, z kolei mikrocykl zakończony zostanie sobotnim sparingiem z Chojniczanką Chojnice.

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x