Widzew rozmawia z Pawłowskim

18 stycznia 2022, 12:38 | Autor:

Gdy kilka dni temu pojawiła się informacja, że Bartłomiej Pawłowski przesunięty został do rezerw Śląska Wrocław, kibice Widzewa Łódź zaczęli spekulować, czy nie warto byłoby wykorzystać tej sytuacji i sprowadzić zawodnika na al. Piłsudskiego. Wygląda na to, że w klubie mają takie samo zdanie – donosi „Przegląd Sportowy”.

Już wczoraj o temat skrzydłowego zapytany został trener Janusz Niedźwiedź. „Wiedziałem, że zostanę o to zapytany. To dla kibiców normalne, bo Bartek grał w Widzewie, jest z nim związany i dobrze odbierany. To dla nas łakomy kąsek, jednak Bartek ma ważny kontrakt ze Śląskiem. (…) Osobiście miałem okazję z nim pracować przez krótki czas w Jarocie Jarocin, regularnie składamy sobie życzenia. Ale on gra na poziomie Ekstraklasy, a wielu zawodników z tego szczebla nie chce schodzić do I ligi. Poza tym ma ważny kontrakt” – mówił w Widzew.FM.

Co prawda szkoleniowiec odpowiedział wymijająco, ale wszystko wskazuje na to, że chciałby mieć Pawłowskiego w swojej drużynie – takie wieści przekazał przed momentem „PS”. Według informacji gazety, włodarze Widzewa kontaktowali się już z przedstawicielami Śląska i otrzymali zielone światło na rozmowy z zawodnikiem. Ten miał usłyszeć, że drzwi do klubu są dla niego otwarte, lecz pod jednym warunkiem – jego ostateczna decyzja musi zapaść szybko.

Jak duże są szanse na sprowadzenie tego gracza na al. Piłsudskiego? Przede wszystkim, on sam musiałby chcieć wrócić do Widzewa, co przecież nie musi być oczywiste, bo z pewnością zainteresowane będą nim zespoły z Ekstraklasy. Po drugie, jego kontrakt ze Śląskiem obowiązuje jeszcze przez półtora roku, więc w tym aspekcie trzeba byłoby się porozumieć z wrocławskim klubem, najlepiej na rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. Czy uda się to zrobić – zobaczymy. Co ważne, ściągnięcie Pawłowskiego miałoby być potraktowane jako wyjątkowa okazja i wcale nie musiałoby zakończyć tematu Kristoffera Normanna Hansena.

Subskrybuj
Powiadom o
70 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
70
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x