Jutro start sprzedaży karnetów, ale o innej godzinie

18 stycznia 2022, 18:00 | Autor:

Jutro zacznie się sprzedaż karnetów na mecze Widzewa Łódź w rundzie wiosennej! Początkowo jej start planowany był na godzinę 12:00, jednak finalnie przesunięty został na trochę późniejszą porę. Jak poinformowała dzisiaj oficjalna witryna klubowa widzew.com, pierwszy etap rozpocznie się punktualnie o godzinie 19:10.

Potrwa on do piątku, 4 lutego, zaś szansę na przedłużenie swoich karnetów otrzymają osoby, które posiadały je w pierwszej części sezonu i nie chcą zmieniać miejsca w „Sercu Łodzi”. Po krótkiej przerwie, w poniedziałek, 7 lutego przedłużać abonamenty ze zmianą miejsc będą mogli członkowie Klubu 1910. Dzień później pozostali, a faza zakończy się w środę, 9 lutego.

Start otwartej sprzedaży zaplanowany został na sobotę, 12 lutego – udział w niej będą mogli wziąć wszyscy chętni, a dobiegnie ona końca w niedzielę, 20 lutego lub gdy wyczerpie się cała pula. Następnego dnia ruszą zapisy na domowe spotkanie z Arką Gdynia. Jeżeli jednak przed nim wszystkie karnety nie znajdą swoich nabywców, sprzedaż wznowiona zostanie tuż po tym starciu – rzecz jasna w cenach już pomniejszonych o koszt wejścia na jeden ligowy pojedynek.

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce restrykcjami, na ten moment na trybunach może zasiąść 30% kibiców, ale do tego limitu nie wliczają się w pełni zaszczepieni. W związku z tym, wejście na każdy mecz będzie odbywać się będzie nie na podstawie karnetu, lecz jednorazowych wejściówek, podobnie jak miało to miejsce w ubiegłych rundach. Nowi karnetowicze otrzymają jednak swoją kartę widzewiaka, którą albo dostaną pocztą, albo będą mogli odebrać osobiście.

Więcej o sprzedaży karnetów przeczytać można TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
16
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x