Zagłębie Sosnowiec – Widzew Łódź 1:2 (1:2)

8 sierpnia 2021, 12:42 | Autor:

Widzew Łódź znowu zdobył trzy punkty! Po ostatniej wygranej z Sandecją Nowy Sącz, dzisiaj podopieczni Janusza Niedźwiedzia pokonali na wyjeździe Zagłębie Sosnowiec 2:1! Co prawda wynik otworzyli gospodarze, jednak jeszcze w pierwszej połowie odpowiedzieli im Paweł Tomczyk oraz Radosław Gołębiowski. Po przerwie nic się nie zmieniło i to goście mogli się cieszyć ze zwycięstwa!

Zgodnie z naszymi wczorajszymi przewidywaniami, w porównaniu do ostatniego tygodnia w jedenastce przyjezdnych nie zaszły żadne zmiany. Szkoleniowiec łodzian ponownie postawił na ustawienie z trzema obrońcami, którymi byli Patryk Stępiński, Michał Grudniewski i Krystian Nowak. W środku pola zagrali Marek Hanousek z Dominikiem Kunem, z kolei na wahadłach Paweł Zieliński oraz Gołębiowski. Formację ofensywną stworzyli zaś Karol Danielak, Mateusz Michalski i Tomczyk. Na ławce zasiadło dziewięciu graczy, w tym wracający po kontuzji Daniel Tanżyna, a także czekający na debiut w klubie Fabio Nunes.

W pierwszych minutach obie drużyny przede wszystkim badały swoje możliwości, jednak większe niebezpieczeństwo pod bramką rywali stwarzali widzewiacy. W siódmej minucie Kun popisał się świetnym podaniem do Tomczyka, ten znalazł się w dogodnej sytuacji, ale jego próbę strzału w ostatniej chwili zablokował jeden z obrońców. Po chwili z rzutu rożnego świetnie dośrodkował Gołębiowski, do piłki dopadł Stępiński, lecz główkował tylko w poprzeczkę. W szesnastce sosnowiczan jeszcze się zakotłowało, nikomu nie udało się niestety wpakować futbolówki do siatki. W kolejnych fragmentach nieco więcej z gry miało Zagłębie, choć początkowo nie przekładało się to na żadne zagrożenie w polu karnym Jakuba Wrąbla.

W 17. minucie się to jednak zmieniło. Podania Patryka Bryły nie był w stanie skutecznie przeciąć Nowak, więc piłka trafiła pod nogi Szymona Sobczaka. Napastnik popędził w pole karne i uderzył po krótkim rogu, przełamując ręce golkipera czerwono-biało-czerwonych, który w tej sytuacji mógł zachować się zdecydowanie lepiej. Ta bramka napędziła podopiecznych Kazimierza Moskala, bo ci przez kilka kolejnych minut nie schodzili z połowy łodzian. Podwyższyć mógł Joao Oliveira, na szczęście jego sytuacyjny strzał powędrował dość wyraźnie obok słupka. Po tej akcji mieliśmy chwilę przerwy, gdyż jeden z gospodarzy doznał kontuzji i musiał zostać opatrzony. Wykorzystał ją trener Niedźwiedź, dając swoim graczom sporo instrukcji. Podziało, ponieważ od tego momentu goście zaczęli spisywać się nieco lepiej.

Tuż przed upływem pół godziny gry Hanousek dobrze wypatrzył Gołębiowskiego, ten przedryblował rywala i błyskawicznie uderzył. Niestety, wprost w stojącego między słupkami Kamila Bielikowa. W 34. minucie oglądaliśmy kolejną akcję lewym skrzydłem – tym razem dużo skuteczniejszą! Gołębiowski podał do Kuna, zaś pomocnik został sfaulowany w polu karnym przez Dominika Jończego! Prowadzący zawody Tomasz Musiał wskazał na jedenasty metr boiska, a do piłki – podobnie jak przed tygodniem – podszedł Tomczyk. Bramkarz wyczuł intencje widzewiaka, na szczęście strzał był na tyle precyzyjny, że wpadł do bramki! Po chwili znów szarżował Kun, tym razem za daleko wygonił się jednak z futbolówką.

Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się remisem, łodzianie zadali jeszcze jeden cios! W polu karnym był Michalski, który naciskany przez defensora wycofał do Gołębiowskiego. Ten bez wahania uderzył, zaś piłka – odbita jeszcze przez pechowego dziś Jończego – wpadła do siatki! Pomimo ewidentnego rykoszetu, sędziowie zdecydowali, żeby zapisać trafienie na konto widzewiaka. Tuż przed przerwą jeszcze jeden atak przypuściło Zagłębie. W dogodnej sytuacji znalazł się Maksymilian Banaszewski, na szczęście nie był w stanie pokonać Wrąbla, więc po czterdziestu pięciu minutach to przyjezdni wygrywali 2:1.

Do drugiej części spotkania obie drużyny przystąpiły bez zmian. Na początku gra toczyła się głównie w środku pola, a nikomu nie udało się w większym stopniu zagrozić oponentom. Na pierwszy celny strzał czekaliśmy do 53. minuty. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do główki dopadł Vedran Dalić, na szczęście posłał futbolówkę wprost w ręce łódzkiego golkipera. Po tej akcji inicjatywę przejęli goście. Najpierw sam na sam z Bielikowem znalazł się Tomczyk, lecz był na spalonym, a po chwili na indywidualny rajd zdecydował się Kun. Niestety, bardzo ofiarna interwencja obrońcy zapobiegła podwyższeniu przez piłkarzy Widzewa prowadzenia.

W 64. minucie wyrównać mogło z kolei Zagłębie. Futbolówka dość przypadkowo spadła pod nogi Sobczaka, a ten uderzył z piątego metra. Całe szczęście, kapitalną interwencją popisał się Wrąbel, naprawiając swój błąd z pierwszej połowy. Po chwili z rzutu wolnego przymierzył jeszcze Banaszewski, ale zrobił to kompletnie niecelnie. Na dwadzieścia minut przed końcem na pierwszą zmianę zdecydował się trener Niedźwiedź. Na boisku pojawił się Juliusz Letniowski, który zmienił Michalskiego. Później dwie sytuacje mieli sosnowiczanie: najpierw dobrze zachował się jednak Grudniewski, z kolei po chwili czujnie obronił Wrąbel.

Na ostatni kwadrans szkoleniowiec łodzian delegował do gry Abdula Aziza Tetteha, który zmienił Tomczyka oraz Filipa Bechta, który zastąpił Gołębiowskiego. Do ataku przesunięty został więc Danielak, jednak gościom zależało już nie na strzelaniu kolejnych goli, a na utrzymaniu bezpiecznego wyniku do końca. Robili to przy tym bardzo mądrze, rozgrywając piłkę na połowie Zagłębia oraz wymuszając przewinienia. Przynosiło to efekt, bo gospodarze nie byli w stanie prawie niczego zdziałać pod bramką rywali. W doliczonym czasie okazję debiutu dostał jeszcze Tomasz Dejewski, lecz niczego to już nie zmieniło – Widzew wygrał 2:1, ma na swoim koncie sześć punktów i wraz z Miedzią Legnica prowadzi w tabeli.

17′ Sobczak – 33′ (k) Tomczyk, 39′ Gołębiowski

Zagłębie:
Bielikow – Machała (75′ Galić), Jończy, Dalić, Gojny (75′ Seedorf) – Bryła (79′ Korzeniecki), Ambrosiewicz, Szumilas (61′ Kamiński), Oliveira (61′ Alex Tanque), Banaszewski – Sobczak

Rezerwowi: Frankowski – Duriska, Popczyk, Troć

Wrąbel – Stępiński, Grudniewski, Nowak – Zieliński, Hanousek (90+1′ Dejewski), Kun, Gołębiowski (76′ Becht) – Danielak, Michalski (70′ Letniowski) – Tomczyk (76′ Tetteh)

Odpowiedź do  Qbek

Tak tylko oczywiście Nowak doprowadził znowu do tego że przeciwnik stworzył sytuację . W meczu z Sandecja też im sprezentował 2-3 okazję . Ale jak o tym napisałem że on jest nie pewny i nie powinien grać w pierwszym składzie to dostałem 50 minusów :)

Obserwator
Odpowiedź do  Westfalia

Do grania w tym systemie to jest wg mnie za mało zwrotny, a i nie wiem czy w najwyższej formie obecnie bo póki co słabo wygląda, już lepiej się prezentuje o dziwo Stępiński

West

Ogólnie zawaliła komunikacja na linii Nowak – Grudniewski i proszę beż wycieczek personalnych bo grając na 3 stoperów błędy w obronie będą się zdarzały – to ryzyko wliczone do tego stylu gry

Qbek

Na szczęście to tylko jednorazowa wpadka. Brawo Hanousek.

Młot na Idiotów

Defensywa standardowo w swoim stylu, do tego Wrąbel też się nie popisał.

Kilof
Odpowiedź do  Młot na Idiotów

Teraz Cię minusują a jak zaraz zagramy z kimś kto ma lepszych napadziorów i stracimy ze trzy bramki to będą wszystkich wyrzucać.” Życie”‍♂️

Wyjazd i znów dno. Błędy obrony i bramkarza.

daniel
Odpowiedź do  Rafi

Nie za szybko..?

sith

Masz coś do powiedzenia po zakończeniu meczu???

Na razie trochę nijak.
Dwa razy Zagłębie zagrało tak samo.
Za drugim razem ukąsili bardzo boleśnie.

Zagłębie wchodzi między obrońców jak w masło. :-(

OdZawszeWidzewiak

Michalski słabiutko

mikel angelo
Odpowiedź do  OdZawszeWidzewiak

Głupoty piszesz, Michalski pod grą cały czas i walczy. Słabiutko to gra Danielak i Tomczyk

Odpowiedź do  mikel angelo

Pod koniec połówki zaczął grać, wcześniej było słabo

Darek k

Michalski ma umiejętności co najwyżej na I ligę i to udowadnia w każdym spotkaniu, dzisiaj najsłabszy na boisku, zresztą w poprzednim spotkaniu też. Za chwilę twój ulubieniec straci plac w pierwszym składzie a na wiosnę będzie szukał sobie nowego klubu

widzewtoya

Tomczyk nie gra slabo, on gra na swoim poziomie. To jest zwyczajnie slaby pilkarz, bez techniki i dryblingu. Mamy w druzynie goscia, ktory chce ale nie potrafi.

Raaf

Zgadzam się. Same straty i irytujące prowadzenie piłki i zwalnianie gry. Danielak dużo lepszy – potrafi opnować piłkę i szybko ją rozegrać. Dobrze gra też Kun i Hanusek. Najgorszy Nowak.

Mariusz

Widoczny jest brak napastnika w Widzewie.

Jimmy
Odpowiedź do  Mariusz

Też nie dostaje tyle podań. Często osamotniony z przodu…..

Odpowiedź do  Jimmy

Nie dostaje podań? To jest 1liga, Ty mslisz, ze ktos bedzie mu tu piki na nos dogrywał a on bedzie tylko wsadzał do bramy? zapomnij, w ogole on sie nie nadaje do 1ligi, 90% podan do niego to jest strata piłki.

Piotr

A po co ma dostać jak i tak nie umie przyjąć, o jego podaniach nie wspomnę.

Wiesiek z Wiśniowej Góry

Michalski narazie bezproduktywny.

Adam
Odpowiedź do  Wiesiek z Wiśniowej Góry

ile masz dipoli ?

Kibic1910

Zejdź z góry(Wiśniowej) i usiądź bliżej.

Specjalista od 11 hehe!!!!!!brawo Tomczyk

Red Glasgow

Hm gdyby Marcin strzelał to byś zachwycał się.

Zenek

Ma facet jaja.Brawo Tomczyk!

Tomczyk znów strzela Widzew ma lidera:)

Jimmy

Syn nie skończył jeść najpierw Tomczyk, teraz 2: 1’dla nas:)

koronawirusnagalerze

niech jeszcze godzine je

Radek

Mogę mu stawiać wielki obiad co mecz, lub wielki deser, wielką kolację, zależy od godziny :-)

Olehoff

Życz mu smacznego :) i dawaj deser bo potrzebujemy 3 bramki :)

Jimmy
Odpowiedź do  Olehoff

Jak podrośnie będzie jeździł na Widzew:)już teraz się uśmiecha jak tata się cieszy z każdej bramki naszego Widzewa:)

BRZW 1910

Mam wrażenie, że na necie udzielają się w większości życiowe przegrywy… Rozumiem, że konstruktywna krytyka jest wskazana, ale poczekajcie z nią chociaż końca meczu. Jak Tomczyk podchodzi do karnego, to czuję napięcie i nutkę niepewności :D Oby już się nie mylił. RTS!!!

Piotro
Odpowiedź do  BRZW 1910

Trzeba być niewidomym żeby nie widzieć, że to jest inna ( na szczęście ) drużyna, inna gra, inne podejście i inne zaangażowanie niż za Mroczkowskiego, Kaczmarka, o Albańczyku nie wspominając. Tak jak mówił nasz Treneiro, sporo jest do poprawki, ale już teraz cieszmy się tymi zmianami, bo są ewidentne!!!

Jarek

Ale kolejny karny strzelony tak jak trzeba, silnie blisko słupka na ziemią. Brawo.

Albo piszesz przegrywy albo konstruktywna krytyka. Przeczysz sam sobie. Prawdą jest, że obrona popełnia błędy w pierwszej połowie i początkowo Wrąbel też. Mimo to ostatnie 20 minut 1 połowy w aszym wykonaniu naprawdę niezłe.

BRZW 1910

Krytyka nie może być konstruktywna po piętnastu minutach meczu. Wrąbel wpuścił po krótkim rogu, a za chwilę może mieć dwie interwencje, które uratują punkty. Jeśli ktoś się poczuł urażony za „przegrywa”, to sory, ale po prostu irytuje mnie takie bezsensowne biadolenie. W jedności siła, tylko Widzew!

andirts

Strzelił perfekcyjnie w boczną siatkę. Niech nic nie zmienia i ciągle tak strzela…Brawo Pawła!

Marcin Teodor

Jestem bardzo zadowolony z pierwszej połowy.
Widać ile znaczy trener – wreszcie w tym sezonie jesteśmy lepsi piłkarsko a stałe fragmenty to „truskawka na torcie”.
Brawo!

Jak na fakt, że gramy w 10 bo niestety bez napastnika to wygląda to nawet dobrze. Obrona niepewna, Gdrudniewski i Nowak wygladają, jak wóż z węglem niestety.

Nowak to tak zawsze wygląda niestety, to nie są szybkosciowcy, a chociaż jeden z trójki mógłby szybciej biegać

Piotro

andirts

Co za malkontent…jessu..

tetu

Daj mi przykład pary środkowych obrońców którzy grają 90 minut bez wpadki. Fakt Tomczyk to nie wirtuoz a wyrobnik ale serce zostawia. Trochę szacunku choćby za pozytywny wynik w pierwszej połowie. Dla mnie Widzew dziś a Widzew z poprzedniego sezonu to niebo a ziemia. A są jeszcze spore rezerwy. Trochę wiary w własny zespół.

Odpowiedź do  tetu

Gdzie Ty w mojej wypowiedzi widzisz nie wiare w zespół? przeciez właśnie napisałem, że grają całkiem nieźle pomimo, ze przez 75 grali w 10.

king

JAKIE SERCE?? TOMCZYK ZOABZC MECZ JESZCZE RAZ 5 STRAT JEDNE N NIEUDANY ZWOD JAKBY NIE KARNY TO BY GO W MECZU NIE BYLO!!
ZERO WYJSC NA POZYCJE NAWET SPALONEGO NIE MIAL NIESTETY I CIAGLE ZAGUBIONY TECHNICZNIE

Mariusz

Widzew potrzebuje bramkostrzelnego napastnika, jeżeli by taki byl byłaby mniejsza nerwówka. Zagłębie jest niebezpieczne, dobrze że Widzew stwarza niebezpieczne sytuacje. Myślę, że w dalszej części meczu Widzew będzie jeszcze grożniejszy i strzelu jeszcze parę bramek.Tak trzymać tylko Widzew….

Ja zawsze powtarzam, że jaka jest drużyna pokazują szczególnie mecze wyjazdowe. Dziś drużyna i trener pokazali jaja. Oby tak dalej.

Świetnie czarna robotę wykonuje Hanousek, choć wydaje się że lepiej jakby on wyżej grał, a Tetteh na defensywnym docelowo

Zmiany zmiany zmiany, dawać Tetteha bo slabnieny w środku

Paweł

Tetteh niestety dziś wolny jak wóz z węglem

MarioT

Najważniejsze jest to że jest zdecydowana poprawa stylu gry. Agresywna gra bez bojaźni. Nie ma gry do tyłu. A to jest dopiero początek pracy Niedźwiedzia.

Hanousek Man od tle match!!!!!!!

Heh brechtaja ciągle z poczobuta, ulubieńca paru kibiców, nic nie wnoszącego do gry

Yes !
Yes !
Yes !

Tommy

MAREK HANOUSEK…. Jaki z ciebie dzik!

Jak w wyborze zawodnika meczu na oficjalnej stronie może nie być Hanouseka? Najlepszy na boisku, KLASA.

daro

panowie o co wam chodzi wygrywaja zle przegrywaja tez zle ziobaczcie sami ze oni maja sile w koncowce jak nigdy

karamboll

Gratulacje dla chłopaków. Wiele serca włożyliście w mecz. Były błędy owszem,ale niestety taka jest piłka. Najwazniejsze 3 pkt i to całkowicie zasłużenie. Pozdrowienia dla trenera Niedźwiedzia i wszystkich piłkarzy. TYLKO WIDZEW

Dzień w którym Tomczyk nie będzie w 1skladzie to będzie dobry dzień. 75 minut gry w 10. Brawo reszta druzny a w szczególności Haousek. Miejmy nadzieje, ze w koncu pomogą tym chłopakom i podpisza kogos, kto potrafi cokolwiek zrobic z przodu. Nawet Danielak lepiej wygladał po rozegraniu juz 75 min na szpicy niz Tomczyk

Kixon

sporo minusów ale prawda taka że Tomczyk nic nie daje z przodu

king

NIC NIE DAJE 5 STRAT JEDEN NIEUDANY ZWOD A PRZY JEGO KARNYM SA NERWY…

Ser

Strzelił karnego i wielokrotnie odciągał stoperów od innych graczy. Daje dużo i na obecną chwilę nie mamy nikogo lepszego.

eloelo
Odpowiedź do  Ser

Jak sie nie znasz kompletnie na futbolu to sie lepiej nie wypowiadaj bo widze, ze nie masz w ogole pojecia o tym, co piszesz. Tomczyk nie daje druzynie nic, nie potrafi sie utrzymac przy pilce i nie potrafi grac kombinacyjnie i szybko, no ale Ty wiesz lepiej i fakt, ze po prostu jest na boisku i obroncy chcac nie chcac musza zwracac na niego uwage to wg ciebie duzo. Zalosne…

Mariusz

Nerwowy mecz i to dlatego,że nie mamy napastników. Inaczej to by Widzew wygrał większą ilością bramek.Brawo Widzew

Stardust

Świetny mecz Hanouska! Brawo Marek!

andirts

Jestem szczerze zbudowany naszą grą. Brawo Janusz Niedźwiedź i Drużyna. W końcu drużyna przez duże „D”. Jest pięknie .AVE Widzew!!!

Sebastian

Janusz narazie czapki z głów….w końcu ten zespół ma jakiś pomysł na grę a nie błądzi na boisku jak dziecko we mgle.Jestem dumny z wyniku i mam nadzieję że będziemy na zielonym już do końca sezonu.Tak jak w pierwszym meczu obstawiałem Danielaka jako najlepszego gracza dziś typowałbym KUNA.Pozdro Dla wszystkich.Tylko Widzew!

Reminio

Na taki Widzew czekałem, o takiej drużynie marzyłem. A wystarczyło wywalić kilku nierobow…oczywiście zdaje sobie sprawę, że to początek ale od 3 sezonów nie było takiej gry, zaangażowania i poukladania. I mimo prowadzenia, dążenia do strzelenia dalszych bramek.

Bohdan

Widzew nie przestaje zaskakiwać in plus. Wyjazdowa wygrana oraz fakt, że chcemy grać w piłkę jest budujący. Oczywiście wychodzi to raz lepiej raz gorzej ale idziemy do przodu, chcemy akcji i chcemy goli. Czekam na sensownego napastnika oraz grę w większym wymiarze tych którzy przychodzili tutaj jako wzmocenia tj. Teteh czy Letniowski.

Kixon
Odpowiedź do  Bohdan

Mnie się wydaje czy Teteh ma nadwagę i człapie?

Seweryn

Super start ale jeszcze dużo pracy przed chłopakami ale każde kolejne zwycięstwo będzie nakręcać ich mentalność. Ważne że nie boją się już grać na wyjazdach choć nie ma co popadać w hura optymizm. Teraz oby 3 pkt z Chrobrym i dokładać kolejne na wyjazdach i sami poczują że są mocni by zdominować ligę choć na pewno trafi się jakiś mecz klops to trzeba budować ich wiarę w awans a nie psioczyc że a to brak napadziora a to bramkarz dał ciała. Ważne od potrafili odwrócić mecz

Krzysztof

Brawo Widzew. Wreszcie gramy w piłkę a nie kopiemy byle dalej od bramki. Brawo trener. Piłkarzem meczu Marek Hanousek. Nie zatrzymujmy się. Wygrajmy jeszcze dwa mecze i nikt nas nie zatrzyma. Napastnik pilnie potrzebny, bo sezon długi a na razie dla Tomczyka nie ma alternatywy. Wiadomo, że to trudny temat. Zakontraktować teraz dobrego napastnika to nie lada wyczyn. Cierpliwie czekamy.

Last edited 2 lat temu by Krzysztof
king
Odpowiedź do  Krzysztof

WIESZ KIM BEDZIE TEN HISZPAN KTORY NIE JEST NAPASTNIKIEM TAK WYSZLO Z GADKI NIEDZIEWIDZA W TV

Piri

Przede wszystkim brawa dla naszego Misia, który wszczepił drużynie Widzewskie DNA!!! Widać chęć walki u każdego zawodnika. Może być gorszy dzień dla jednego lub drugiego, ale jedziemy „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”. Oby tak dalej, do boju Widzewie!!!

Kibic1910

Łatwo nie było, ale się BDB skończyło i 3pkt jadą do Łodzi i to najważniejsze. Gratki drużyna.

Kixon

Najważniejsze, że komplet punktów! Oby tak dalej. Napadziora potrzeba, Tomczyk wciąż słabo…

king
Odpowiedź do  Kixon

5 strat pilki oraz jeden nieudany zwod w polu karnym DRAMAT

Vasper

Przede wszystkim widać dużą poprawę gry w tym sezonie. Za trenera Dobiego nasza gra była męczarnia dla oka. Jak sobie przypomnę taktykę na derby gdzie prowadziliśmy 2:0, a w drugiej połowie nie potrafiliśmy wyjść z własnej połowy to masakra. Tutaj trener Niedźwiedź wprowadził inny styl gry, gramy więcej piłka, szybciej, są próby dryblingu, strzały i pomysły na stałe fragmenty gry. Jestem zadowolony z tych dwóch meczów, trzeba jeszcze poczekać na skutecznego napastnika, i będzie jeszcze lepiej. RTS!

Dario

Może i Tomczyk super nie jest ale liczbami się broni. Zamiast jechać po nim dajmy mu szanse i wsparcie. W końcu wszyscy gramy dla jednego klubu. Widać że bardzo chce a sami wiecie jak to jest gdy się bardzo chce…… Ja uważam że jeżeli będzie co mecz 1 bramkę strzelał (nie ważne w jaki sposób) to nie mamy prawa go krytykować. Pewnie zawodnicy też czytają forum – apeluje abyśmy nie podcinali im skrzydeł tym bardziej jak drużyna idzie do przodu.

Odpowiedź do  Dario

to przytocz te dobre liczby, którymi sie broni? Ile bramek z gry? Ile asyst? Ile udanych dryblingów? Ile celnych strzałów?

Dario

Kolego 2 mecze 2 bramki. Samo się komentuje

Ali

Z karnych, których sam nie wywalczył… Niestety, nasz napastnik patrzy schylony na piłkę (zwróć uwagę na powtórki), a nie na to co się wokół dzieje. Brakuje mu sprytu, szybkości i techniki. Może jako drugi napastnik… ale w tym układzie nie jest w stanie zrobić przewagi w polu karnym.

Dario

A co najważniejsze 2 mecze 6 pkt zgarnięte.

Wynik oczywiście jest bardzo ważny. Ale tu widać zupełnie inny mental drużyny. Jeszcze nie wykorzystujemy fajnych sytuacji podbramkowych ale wszystko idzie w dobrym kierunku. A komentarz zdziwionego Kaczmarka w Polsacie bezcenny.

Czerwono-Biało-Czerwony

Marek Hanousek MVP. Proszę więcej takich piłkarzy z Czech,Słowacji.

Paweł Tomczyk. Dobrze wykonana praca. Brawo !

maverick1974

Najbardziej cieszyła mnie mina trenera Broniszewskiego jaką na ławce uchwycił Polsat

Komentator

Dużo farta i jednak Widzew wygrał.
Grał słabo, bramkarz popełnił błąd kryminał.
Wystarczył karny, głupi samobój i jest WIN.
Czy jest się z czego cieszyć?
Przypominam, że gdyby nie strącenie piłki przez obrońcę to gola by nie było..

Tomek
Odpowiedź do  Komentator

czyli co bramka się nie liczy….to nie play station

Komentator
Odpowiedź do  Tomek

Liczy, dlatego napisałem, że wygrana na wielkim farcie.
Pozdrawiam. :)

amSTRad

Widzew wygrał ponownie i to cieszy. Wreszcie da się ich oglądać i można liczyć na kolejne zwycięstwa.
Nie ma Robaka, Możdzenia i Kosakiewicza czyli najwyżej opłacanych gwiazdeczek i zespół odżył. Moim zdaniem wcześniej były chyba za duże tarcia i pretensje w zespole. Jak jeszcze wróci Kita, zespół się zgra to chyba można spokojnie myśleć o czołówce. Co prawda to dopiero dwa spotkania, ale ja już czekam z niecierpliwością na kolejne.