Zapowiedź 16. kolejki IV ligi
29 października 2015, 11:00 | Autor: AdrianW najbliższy weekend rozegrana zostanie 16. seria gier rozgrywek łódzkiej IV ligi. W tej kolejce podopieczni Marcina Płuski goszczeni będą przez Andrespolię Wiśniowa Góra. Niewątpliwie widzewiacy będą chcieli udowodnić, że ubiegłotygodniowa wygrana z Mazovią Rawa Mazowiecka nie była przypadkowa i stać ich na kolejne 3 punkty w tym sezonie.
Lider rozgrywek KS Paradyż spotka się w Rosanowie z miejscowym LKS-em. Dla gości nie powinno to być trudne starcie, ponieważ ich rywale grają w ,,kratkę” i zajmują dwunaste miejsce w tabeli. Z kolei rezerwy GKS-u Bełchatów czeka wyjazd do Zelowa, gdzie tamtejszy Włókniarz będzie chciał wziąć przykład z Pilicy Przedbórz, która w minionej kolejce zwyciężyła ,,Brunatnych” 2:1.
W dolnych rejonach tabeli najciekawiej zapowiada się mecz ,,czerwonej latarni” ligi, czyli Mazovii z osiemnastą Zawiszą Rzgów. Natomiast przedostania Stal Głowno podejmować będzie dobrze spisującą się w tej rundzie ekipę Polonii Piotrków Trybunalski.
Pary 16. kolejki IV ligi:
Włókniarz Zelów – GKS II Bełchatów
Orzeł Nieborów – Pilica Przedbórz
Stal Głowno – Polonia Piotrków Trybunalski
LKS Rosanów – KS Paradyż
Jutrzenka Warta
– Astoria Szczerców
Zjednoczeni Bełchatów – Omega Kleszczów
Mazovia Rawa Mazowiecka – Zawisza Rzgów
Andrespolia Wiśniowa Góra – Widzew Łódź
Zjednoczeni Stryków – Zawisza Pajęczno
Boruta Zgierz – Mechanik Radomsko






Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok
Cracovia
Radomiak Radom
Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Korona Kielce
Pogoń Szczecin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Widzew Łódź
GKS Katowice
Motor Lublin
Legia Warszawa
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska