Zapowiedź 2. kolejki IV ligi

15 sierpnia 2023, 14:33 | Autor:

Ledwo zdążyliśmy podsumować spotkania pierwszej kolejki, a już dziś rusza druga seria gier w IV lidze. Odbędzie się ona nietypowo, bo w środku tygodnia, ale z pewnością nie przełoży się to na brak emocjonujących starć. Sprawdzamy, co zafundują nam najbliższe dni na piątym szczeblu zmagań.

Kolejka rozpocznie się już we wtorek. Znów jako pierwsza zagra ekipa z Radomska. Tym razem podopieczni Sławomira Majaka zagrają u siebie, a rywalem będzie kolejny beniaminek – Start Brzeziny. Pozostałe mecze odbędą się już w środę. Najciekawiej zapowiada się starcie W Łodzi, gdzie AKS SMS Łódź stanie w szranki z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Obie ekipy odniosły w pierwszej kolejce zwycięstwa z niełatwymi przeciwnikami i z pewnością będą chciały bić się o czołowe lokaty. O godz. 17:30 podrażniona porażką z Sokołem Polonia uda się do Kleszczowa, tam czeka ją pojedynek z Omegą.

Udany początek sezonu zaliczyli piłkarze z Opoczna, którzy pokonali na inaugurację jedenastkę Szczerbca Wolbórz. Jutro okazją do zdobycia kolejnych punktów będzie potyczka z ŁKS III Łódź. Najkrótszy wyjazd tego sezonu zaliczą z kolei reprezentanci Orkana Buczek, którzy zagrają w Zelowie z tamtejszym Włókniarzem, który w pierwszej kolejce odniósł bolesną porażkę 0:6. Oprawcami zelowian byli przedstawiciele rezerw Widzewa. Podopieczni Krzysztofa Chrobaka udadzą się na wyjazd do Sulejowa na mecz ze Skalnikiem.

Duży niedosyt po pierwszym meczu mogą czuć kibice w Kutnie. Tamtejszy KS stracił punkty w meczu z występującym w roli beniaminka Startem Brzeziny. Teraz zespół z północnej części województwa zagra z Borutą Zgierz, który przegrał w weekend ze Skalnikiem 0:3. Daleki wyjazd czeka z kolei Wartę Działoszyn. Po domowej porażce z RKS Radomsko zespół beniaminka uda się w okolice Łowicza, a konkretnie do Wygody, gdzie zmierzy się ze Zrywem, który zremisował w pierwszym starciu z ŁKS III Łódź 2:2. Zmagania drugiej kolejki zamknie konfrontacja w Strykowie, gdzie Zjednoczeni sprawdzą się na tle Szczerbca Wolbórz.

Mecze 2. kolejki IV ligi:

wtorek, 15 sierpnia

RKS Radomsko – Start Brzeziny, godz. 17:00

środa, 16 sierpnia

AKS SMS Łódź – Sokół Aleksandrów Łódzki, godz. 17:00
Omega Kleszczów – Polonia Piotrków Trybunalski, 17:30
Ceramika Opoczno – ŁKS III Łódź, godz. 18:00
Włókniarz Zelów – Orkan Buczek, godz. 18:00
KS Kutno – Boruta Zgierz, godz. 18:00
Zryw Wygoda – Warta Działoszyn, godz. 18:00
Skalnik Sulejów – Widzew II Łódź, godz. 18:00
Zjednoczeni Stryków – Szczerbiec Wolbórz, godz. 18:30

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x