Zapowiedź meczów Akademii Widzewa (18 marca)

18 marca 2023, 09:34 | Autor:

Długo trzeba było czekać na ten weekend! Już dziś do ligowego grania powracają niemal wszystkie drużyny Akademii Widzewa Łódź! W najbliższą sobotę dojdzie do siedmiu starć o punkty, a sześć z nich będzie miało miejsce w Łodzi. Bardzo ważne mecze mają przed sobą najstarsze roczniki, a trzynastolatkowie na inaugurację rozegrają derby.

O kolejne punkty w IV lidze powalczą rezerwy. Podopieczni Patryka Czubaka podejmą na własnym boisku doskonale znaną ekipę Boruty Zgierz. Więcej na temat nadchodzącego starcia pisaliśmy TUTAJ. O godzinie 14:30 na boisku sztucznym przy ul. Małachowskiego do niełatwego zadania przystąpią siedemnastolatkowie, którzy upragnionego zwycięstwa poszukają w starciu z trzecią w tabeli CLJ Wisłą Kraków. O utrzymanie pozycji lidera powalczą z kolei ich o dwa lata starsi koledzy. Ekipa trenera Łukasza Jonczyka zmierzy się w domowym starciu z Olimpią Elbląg,

Dużo emocji będzie również w starciach młodszych roczników. Drużyna do lat 16 swoje zmagania w lidze wojewódzkiej rozpocznie od wyjazdu do Andrespola, gdzie podejmie miejscowy SAP. Piętnastolatkowie zaprezentują swoje umiejętności przed własną publiką, a rywalem będzie WKS 1957 Wieluń. W roli gospodarza wystąpią również reprezentanci zespołu do lat 14, którzy sprawdzą się na tle UKS MABO Piotrków Trybunalski. Szczególnie emocjonująco zapowiada się batalia trzynastolatków, bowiem ci zmierzą się na Łodziance z rówieśnikami z ŁKS Łódź.

Mecze drużyn Akademii Widzewa (18 marca):

Widzew II Łódź – Boruta Zgierz, 18 marca, sobota, godz. 12:30
LM U-19: Widzew Łódź – Olimpia Elbląg, 18 marca, sobota, godz. 17:00
CLJ U-17: Widzew Łódź – Wisła Kraków, 18 marca, sobota, godz. 14:30
U-16: SAP Andrespolia – Widzew Łódź, 18 marca, sobota, godz. 10:00
U-15: Widzew Łódź – WKS 1957 Wieluń, 18 marca, sobota, godz. 19:00
U-14: Widzew Łódź – UKS MABO Piotrków Trybunalski, 18 marca, sobota, godz. 10:00
U-13: Widzew Łódź – ŁKS Łódź, 18 marca, sobota, godz. 12:00

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Roberto
1 rok temu

Bravo. Nasi juniorzy wygrali z Wisłą 4-2. Wisła czołówka tabeli. Może jutro to samo z pyrami? Oj byłoby pięknie.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x