Akademia Lew Augustów rozpoczyna współpracę z Widzewem

17 marca 2023, 13:07 | Autor:

Siatka klubów, które współpracują z Widzewem Łódź stale się powiększa. W minionych dniach witryna widzew.com poinformowała, że nowym klubem współpracującym z czterokrotnym mistrzem Polski będzie Lew Augustów.

Piłkarska akademia mieszcząca się w województwie podlaskim działa od 2020 roku, a jej założycielem jest Łukasz Lewkiewicz, który w latach 2012-2015 pracował w sztabie Widzewa jako fizjoterapeuta oraz jako trener przygotowania fizycznego. Mimo krótkiego czasu funkcjonowania, piłkarski ośrodek wyraźnie się rozwija, gdyż prowadzi obecnie osiem drużyn młodzieżowych w rocznikach 2012-2018 i zrzesza około 200 dzieci.

Nowy partner ma współdziałać z Widzewem na poziomie Klubu Współpracującego. Kooperacja będzie obejmowała wiele aspektów, jak choćby te szkoleniowe, marketingowe i organizacyjne. Klub informuje również, że wciąż jest otwarty na współdziałanie z innymi ośrodkami. Ich przedstawiciele będą mieli możliwość wymienienia się doświadczeniami, uczestniczenia w stażach i korzystania z materiałów edukacyjnych. Więcej na temat oferty można przeczytać TUTAJ.

Foto: widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
7
0
Would love your thoughts, please comment.x