J. Niedźwiedź: „Jesteśmy świadomi swojej siły”

17 marca 2023, 09:57 | Autor:

W środę zawodnicy Widzewa Łódź rozpoczęli mikrocykl treningowy przed niedzielnym starciem z Lechem Poznań. Na dzisiejszym briefingu przedmeczowym głos zabrał Janusz Niedźwiedź. Co powiedział?

O awansie Lecha w europejskich pucharach

„To duży sukces klubu z Poznania, jeden z większych w ostatnich latach w Polsce. Gratulacje dla Lecha za reprezentowanie Polski i walkę o punkty w rankingach. Lech miał mecz pod kontrolą. Pomogła czerwona kartka, a przeciwnicy grali w “dziesiątkę”, ale po zdobyciu bramki przeciwnik musiał odczuć, że będzie mieć problem”

O kadrze Lecha

„Spodziewamy się rotacji w składzie Lecha, który ma szeroką i wyrównaną kadrę. Rywal może wyjść drugim składem, który będzie równie silny. W takim meczu trzeba wznieść się na wyżyny”

O sytuacji kadrowej

„Cała drużyna jest do dyspozycji z wyjątkiem Fabio Nunesa, który ma rozpisaną rehabilitację. Ten tydzień jest po to, by w następnym mógł wejść w normalnym tryb pracy i nie rzucić go na głęboką wodę”

O podejściu do meczu

„Pracujemy z meczu na mecz, w każdym poprawiamy pewne warianty. Jesteśmy świadomi swojej siły, wszystko okaże się w niedzielę. W takim meczu trzeba wnieść się na wyżyny”

źródło: https://twitter.com/RTS_Widzew_Lodz

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
12
0
Would love your thoughts, please comment.x