Dwóch nowych darczyńców wesprze Akademię Widzewa

17 marca 2023, 08:34 | Autor:

We wtorek oficjalna witryna widzew.com poinformowała o nawiązaniu współpracy z Fundacją Lotto oraz Fundacją KGHM Polska Miedź. Oba podmioty wesprą finansowo Akademię Widzewa, a uzyskane środki pomogą w szkoleniu najmłodszych adeptów futbolu.

Fundacja Lotto zajmuje się na co dzień promocją sportu, zdrowego trybu życia oraz kultury. Jej celem jest również walka z nierównościami społecznymi zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży. Organizacja udziela się również na płaszczyźnie pomocy charytatywnej. Jak czytamy na klubowej stronie, nowy partner zorganizuje prozdrowotne zajęcia dla dzieci w województwie łódzkim, a ich główną tematyką będzie piłka nożna oraz gimnastyka.

Drugi darczyńca, czyli Fundacja KGHM Polska Miedź, również stawia sobie za cel promocję kultury, sportu, edukacji oraz bezpieczeństwa. Fundacja udziela się prospołecznie i charytatywnie już od 20 lat. Nowy podmiot współpracujący przekaże pieniądze na dofinansowanie letnich obozów przygotowawczych dla wychowanków klubowej akademii.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr Zając
1 rok temu

Niech poprzednie prezesiki i pseudo działacze patrzą jak można organizować fundusze i rozwijać klub. Gratuluję i życzę wytrwałości w pracy.

RedMan
1 rok temu

Bo jak wszystko jest transparentne, nie rządzi pięćdziesięciu, ogon nie merda psem to i biznes chętnie się dołoży do szczytnych inicjatyw. Jeśli nie jest możliwy jeden konkretny inwestor to niech ich będzie 100 mniejszych . Każdy dołoży grosz i wyjdzie dobra suma.

R T S
1 rok temu

Brawo prezesie Dróżdż za obecne bardzo dobre zarządzanie klubem. J**** poprzebników,szkodników. Nawet się rymuje

Last edited 1 rok temu by R T S
3
0
Would love your thoughts, please comment.x