Nieobecni wrócili do zajęć. Jest też Nunes!

16 marca 2023, 18:12 | Autor:

Bardzo dobre wieści napłynęły dziś z Łodzianki. Do przygotowującej się do spotkania z Lechem Poznań drużyny Widzewa dołączyli zawodnicy nieobecni na pierwszych, środowych zajęciach. Z piłką ćwiczył także Fabio Nunes!

Widzewiacy dostali wolny wtorek po meczu z Wisłą Płock i kolejny mikrocykl rozpoczęli wczoraj. Informowaliśmy, że wśród trenujących graczy zabrało m.in. Andrejsa Ciganiksa, Łukasza Zjawińskiego oraz Jordiego Sancheza. Klub nie podawał powodów ich nieobecności, ale na szczęście okazały się one błahe, ponieważ cała trójka dziś normalnie pojawiła się na zajęciach pod wodzą Janusza Niedźwiedzia.

Pozytywną wiadomością jest także powrót do zdrowia Nunesa. Wahadłowy z Portugalii nie ma ostatnio szczęścia do zdrowia, zaliczając jeden uraz po drugim. Wygląda na to, że kłopoty są już za nim, co sugeruje dzisiejsza obecność na Łodziance oraz wykonywanie ćwiczeń z piłką, a nie jedynie pracy indywidualnej pod opieką fizjoterapeutów. Trudno jednak przewidzieć, że Nunes będzie mógł znaleźć się w kadrze na niedzielne starcie z „Kolejorzem”.

Przed zespołem Widzewa jeszcze dwie jednostki treningowe. Ta jutrzejsza ma odbyć się na stadionie przy Piłsudskiego, gdzie dojdzie do potyczki z aktualnym mistrzem Polski.

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
6
0
Would love your thoughts, please comment.x