Zapowiedź meczów Akademii Widzewa (9-10 października)

9 października 2021, 08:00 | Autor:

Dziewięć drużyn Akademii Widzewa pojawi się w ten weekend na boisku. Cztery z nich rywalizowały będą na własnym terenie, z kolei pięć będzie musiało udać się w podróż, w tym jedną dość długą. Tym razem wolne będzie miał najmłodszy rocznik, które swoje spotkania rozegrał w środku tygodnia. A co wydarzy się dzisiaj i jutro?

Po wysokim zwycięstwie w Wieruszowie, chrapkę na kolejne trzy punkty mają rezerwy. Podopieczni Patryka Czubaka zmagać się będą na Łodziance z jedenastym w tabeli KS Paradyż, więc to oni będą faworytami, zwłaszcza że ponownie powinni dostać wsparcie z pierwszego zespołu. Starcie to zacznie się w niedzielę o godzinie 15:00 – to zatem świetna okazja, by obejrzeć je z trybun w drodze na mecz w „Sercu Łodzi”. Relacja LIVE na WTM.

Już dzisiaj o godzinie 10:00 na murawie zameldują się juniorzy starsi. Podopieczni Jakuba Grzeszczakowskiego podejmą SAP Andrespolię, z którą niedawno wygrali dwucyfrowym wynikiem. Na wyjeździe grać będą za to juniorzy młodsi. Ekipa Łukasza Jonczyka pojedzie do Olsztyna, gdzie stawi czoła tamtejszemu Stomilowi. Jeżeli uda jej się zgarnąć trzy „oczka”, bardzo przybliży się do utrzymania w Centralnej Lidze Juniorów U-17. Druga drużyna z bloku B zmierzy się z kolei w ośrodku w Parku 3 Maja ze Sport Perfectem Łódź.

U siebie zagrają jeszcze tylko trampkarze starsi, których czeka bardzo ważna potyczka z GKS Bełchatów. Ich o rok młodsi koledzy wybiorą się zaś na dwie wyprawy: najpierw na ul. Czajkowskiego, aby sprawdzić się na tle PSV Łódź, a później do Wielunia. W sobotę trzynastolatkowie mają w planach ligowe spotkania z Widokiem Skierniewice oraz Startem Brzeziny, za to następnego dnia uczestniczyć będą też w turniejach w Lubinie i Warszawie.

Mecze drużyn Akademii Widzewa (9-10 października):

Widzew II Łódź – KS Paradyż, 10 października (niedziela), godz. 15:00
U-19: Widzew Łódź – SAP Andrespolia, 9 października (sobota), godz. 10:00
CLJ U-17: Stomil Olsztyn – Widzew Łódź, 9 października (sobota), godz. 13:00
U-16: Widzew Łódź – Sport Perfect Łódź, 9 października (sobota), godz. 12:30
U-15: Widzew Łódź – GKS Bełchatów, 9 października (sobota), godz. 15:00
U-14: PSV Łódź – Widzew Łódź, 9 października (sobota), godz. 15:00
U-14: WKS Wieluń – Widzew II Łódź, 9 października (sobota), godz. 13:30
U-13: Widok Skierniewice – Widzew Łódź, 9 października (sobota), godz. 12:00
U-13: Start Brzeziny – Widzew II Łódź, 9 października (sobota), godz. 10:00

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x