ZCB Owczary na dłużej z Widzewem!

5 czerwca 2024, 20:08 | Autor:

Bardzo dobre informacje przekazał przed chwilą klub, podczas biznesowej Gali „Zawsze w 13” . Sponsorem generalnym Widzewa Łódź pozostanie firma ZCB Owczary, która podpisała z czterokrotnym mistrzem Polski nową umowę. Będzie ona obowiązywać przez najbliższe dwanaście miesięcy.

Przypomnijmy, że firma ta jako jedna z pierwszych zaangażowała się w akcję pomocy przy reaktywacji łodzian – już w 2015 roku marka jej flagowego produktu, TERMOton, znalazła się na koszulkach meczowych czerwono-biało-czerwonych. Od tego czasu ZCB Owczary stale zwiększał swoje zaangażowanie w klub, od lat jest najemcą jednej z lóż na stadionie, jego reklamy znajdują się na całym obiekcie.

Przypomnijy, że nie tak dawno zmarła jedna z najważniejszych osób w przedsiębiorstwie, czyli Rafał Stępień. Był on największym zwolennikiem współpracy z łodzianami, samemu zasiadając w radzie nadzorczej klubu. Po jego niespodziewanym odejściu cześć fanów martwiła się, czy następcy będą chcieli kontynuować partnerstwo, ale jak widać, na szczęście, obawy były zbędne.

Logo produktu TERMOton nadal będzie widniało na froncie koszulek meczowych piłkarzy RTS. Umowę podpisano do końca sezonu 2024/2025.

Widzew ruszy do sponsorskiej ofensywy

Z końcem czerwca wygaśnie również porozumienie z firmą Panattoni, będąca tzw. sponsorem strategicznym Widzewa. Jak informowaliśmy wczoraj, nieoficjalnie słychać o woli dalszej współpracy z obu stron, więc jej ogłoszenie wydaje się być jedynie kwestią czasu. Prawdopodobnie nastąpi ono w przyszłym tygodniu. 

Umowy z pozostałymi najważniejszymi sponsorami, tj. CoBouw, Murapol i STS obowiązują jeszcze przez najbliższy sezon. Wciąż trwają także rozmowy z PKP, by wypełnić lukę po spółce Cargo, która w maju zrezygnowała z dalszego wspierania klubu z powodu trudności finansowych. 

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
AREK
1 miesiąc temu

Dozgonna wdzięczność firmie która była z nami od upadku i miejmy nadzieję do mistrzostwa!

VIS
1 miesiąc temu

Super. Pozdrawiam ZCB Owczary , Panattoni i innych sponsorów.

Mietek
1 miesiąc temu

Wie ktoś czy będą nowe koszulki na nowy sezon czy zostajemy przy obecnych ?

rych
1 miesiąc temu

Olać to PKP bo coraz większy smród wokół nich. Po co mamy się z ich kłopotami kojarzyć

Jazz1910
1 miesiąc temu

Stępień był, i pewnie wciąż jest wspaniałym kibicem. Siedzi pewnie z innymi na trybunie „niebo”.

itALIEN
1 miesiąc temu

Dziękuję że nadal jesteście z nami mimo straty tak Wielkiego Kibica Widzewa. Jak widać w tej firmie jest Widzewskie DNA :)

kibic
Odpowiedź do  itALIEN
1 miesiąc temu

Tak jest dna ale $$$$$ to jest biznes i oni tez maja z tego zysk i teklame

Zibi? Top
1 miesiąc temu

Oby ten STS odszedł, jedyne co nas blokuje przed jednolitymi logami sponsorów to ten ich paskudny kleks

8
0
Would love your thoughts, please comment.x