Zgrupowanie w Antalyi: Dzień 6

28 stycznia 2024, 22:21 | Autor:

Podopieczni Daniela Myśliwca mają za sobą szósty dzień zgrupowania w tureckiej Antalyi. Ważnym wydarzeniem było przywitanie dwóch nowych piłkarzy – Noaha Diliberto i Lirima Kastratiego. Oczywiście nie mogło zabraknąć także aspektów czysto piłkarsko-treningowych.

Jak czytamy na stronie oficjalnej, niedziela rozpoczęła się od śniadania, po którym zespół udał się do siłowni. Po południu odbył się natomiast trening na boisku, w którym wzięli udział wszyscy widewiacy, w tym Andrejs Ciganiks, który do tej pory nie trenował z zespołem. Jednostka była poświęcona grze „jeden na jeden” oraz rywalizacji pod dużym pressingiem ze strony rywala.

Zajęcia były wyjątkowe, ponieważ pojawili się na nich wspomniani już Diliberto oraz Kastrati. Ten pierwszy od razu zaczął trenować w szerszym wymiarze. Kosowianin natomiast jest wdrażany do gry stopniowo, ponieważ w ostatnim czasie nie trenował. „Podeszliśmy do tematu prewencyjnie. Lirim ostatnio nie trenował, dużo podróżował, by do nas dołączyć, dlatego podchodzimy do tematu odpowiedzialnie. Jego obciążenia będą zwiększane, by z czasem mógł rywalizować o miejsce w składzie” – powiedział na łamach widzew.com Paweł Karasiak, główny fizjoterapeuta drużyny.

L. Kastrati: „Widzew to dobry i duży klub”

Przyjście nowych zawodników wiązało się oczywiście z integracją z drużyną i sztabem szkoleniowym. Dużą rolę odgrywają tu zagraniczni piłkarze, którzy bardzo pomagają nowym nabytkom zaadaptować się do panujących warunków. Sami zainteresowani podkreślali, że zostali bardzo miło przyjęci, wspominali też o dobrych warunkach, w jakich trenuje zespół.

Foto: Marcin Bryja/widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wasiu
5 miesięcy temu

Znów po kontuzji mamy zawodnika oj Tomasz Tomasz

Tylko ja
Odpowiedź do  Wasiu
5 miesięcy temu

Kto ?

Waldi
5 miesięcy temu

Przyjadą do Polski to sie zdziwią w jakich warunkach trenuje Widzew

Jarosław
5 miesięcy temu

No to ładny kwiatek: „ostatnio nie trenował”

zizizuuzzuuu
5 miesięcy temu

10 dni Kastrati podrozował….
Zmeczony jest to sobie inywidualnie trenuje~!

xxxl
5 miesięcy temu

Wie ktoś ,czemu Widzew nie zagra saringu z CSKA Sofia ???

6
0
Would love your thoughts, please comment.x