Zimowy trening widzewiaków. Montini indywidualnie

30 listopada 2021, 13:58 | Autor:

Wczesnym wtorkowym popołudniem piłkarze Widzewa Łódź zaczęli przygotowania do meczu z Wisłą Kraków. Wśród zawodników obecnych na Łodziance znalazł się wracający po kontuzji Mattia Montini. Dzisiejsze zajęcia odbyły się w iście zimowej aurze.

Podopieczni Janusza Niedźwiedzia zameldowali się przy ul. Małachowskiego w grupie dwudziestu pięciu osób. Z uwagi na mocne opady śniegu, trening mógł zostać przeniesiony na sztuczną płytę, ale na prośbę sztabu szkoleniowego widzewiacy wyszli na boisko hybrydowe. Do swojej dyspozycji mieli niestety tylko niewielki fragment zielonej murawy, jednak na jutro wszystko ma zostać doprowadzone do takiego stanu, by pracować w optymalnych warunkach.

Wśród uczestników wtorkowych zajęć był Montini, który w ostatnim czasie dochodził do zdrowia po kontuzji. Jednostkę rozpoczął wraz z kolegami, natomiast później trenował już indywidualnie. Trudno więc przypuszczać, by na czwartkowy pojedynek z „Białą Gwiazdą” powrócił do pełnej dyspozycji. Być może uda się to na spotkanie w Głogowie.

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
10
0
Would love your thoughts, please comment.x