Złoty herb Widzewa dla Nikoli sprzedany za 1100 złotych!

1 grudnia 2020, 11:30 | Autor:

Wczoraj o godzinie 19:10 zakończyła się kolejna licytacja dla Nikoli w ramach akcji #POMOCDLANIKOLI! Udało się uzyskać dzięki niej 1100 złotych, które przekazane zostaną na zbiórkę organizowaną przez mamę dziewczynki, Iwonę Czerniawską.

Przypomnijmy, że do zdobycia był wyjątkowy złoty herb Widzewa w ramce z oryginalnymi autografami piłkarzy, wykonany i przekazany przez firmę ART SOK. Zwycięzcą okazał się Przem As, który za ten unikatowy gadżet zaoferował 1100 złotych. Dziękujemy i gratulujemy!

Licytacja zorganizowana została przez organizatora całej akcji, Marcina Rybaka z grupy StaroMiejska Emigracja i Przyjaciele. Całość uzyskanych środków przekazana zostanie oczywiście na zbiórkę utworzoną przez mamę Nikoli (więcej szczegółów TUTAJ).

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy wzięli udział w licytacji, a także tym, którzy przekazali gadżet! Dziękujemy również Marcinowi Robakowi za pomoc przy zebraniu autografów i zrobieniu zdjęcia.

Przypomnijmy, że tym razem wsparcia wymaga nasza koleżanka z trybun, Iwona Czerniawska, której córka Nikola cierpi na padaczkę lekooporną. Niezbędna jest jej rehabilitacja oraz sprzęt medyczny, których koszt przekracza możliwości finansowe rodziny.

Pieniądze dla Nikoli wpłacać można TUTAJ lub przy wykorzystaniu poniższego baneru.

You’ll never walk alone!!!

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress