Reszka i Becht wracają do treningów

1 grudnia 2020, 10:38 | Autor:

Dobre informacje przekazała nam przed chwilą oficjalna witryna klubowa. Jak czytamy na łamach widzew.com, do regularnych treningów powrócą dziś zmagający się w ostatnim czasie z kontuzjami Konrad Reszka oraz Filip Becht.

Trzeci bramkarz doznał urazu mięśniowego na dwa dni przed meczem z Resovią i od tego czasu nie mógł brać udziału w zajęciach z drużyną. Nieco później kontuzjowany został Becht, który starcie z rzeszowianami miał rozpocząć w pierwszym składzie, ale w ostatniej chwili musiał zostać zmieniony przez Patryka Stępińskiego.

Obaj zawodnicy na początku tego tygodnia przeszli badania, które potwierdziły, że są już w pełni zdrowi i mogą wrócić do regularnej pracy. W najbliższym czasie widzewiacy będą wchodzić w obciążenia treningowe, a więc trudno przewidywać, czy będą do dyspozycji Enkeleida Dobiego już na zaplanowane na czwartek wyjazdowe spotkanie z GKS Tychy.

Co ważne, po niedzielnym starciu z Arką Gdynia żaden z graczy czerwono-biało-czerwonych nie zgłosił problemów zdrowotnych. W Tychach szkoleniowiec łodzian będzie mógł zatem skorzystać ze wszystkich piłkarzy, których miał dostępnych przed dwoma dniami.

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress