Znów można głosować na widzewski projekt w BO

11 czerwca 2019, 13:02 | Autor:

Podobnie jak w ostatnich kilku latach, teraz również Widzew zgłosił swój projekt do Budżetu Obywatelskiego. Tym razem do jego wojewódzkiej wersji „Łódzkie na plus” – czytamy na widzew.com.

Projekt został oznaczony numerem ELO09 i nosi nazwę „TMRF Widzew i RTS Widzew, razem czy osobno? Odpowiedź po 110 latach (1910-2020)”, a jego autorami są doskonale znani w widzewskim środowisku Tomasz Włodzimierz Gawrońscy. Zamierzają oni wydać książkę, która raz na zawsze wyjaśni kwestię początków klubu, m.in. jego daty założenia.

Jak została opisana inicjatywa? „Zadaniem projektu będzie publikacja książkowa dotycząca historycznych aspektów powstania Widzewa, ze szczególnym uwzględnieniem powiazań historycznych, kulturowych i społecznych pomiędzy TMRF Widzew a RTS Widzew Łódź” – informuje oficjalna strona Widzewa.

Głosować na widzewski projekt mogą wszyscy pełnoletni mieszkańcy powiatu Łódź. Aby to zrobić, muszą udać się do jednego z wyznaczonych punktów (pełna lista TUTAJ). Mogą również pobrać kartę do głosowania (W TYM MIEJSCU) i zostawić ją w sklepie „Fanatyk”.

Swoje głosy oddawać można od poniedziałku, 10 czerwca do środy, 26 czerwca. Gorąco do tego zachęcamy!

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x