Mąka raczej zostanie w Widzewie

10 czerwca 2019, 17:50 | Autor:

30 czerwca kończy się kontrakt Daniela Mąki z Widzewem. W umowie piłkarza zawarta została jednak możliwość jej przedłużenia o rok. Wydaje się więc, że pomocnik w najbliższym sezonie nadal grał będzie przy al. Piłsudskiego.

Jak informuje portal Widzew24.pl, prolongata nastąpić miała nie tylko w przypadku wywalczenia awansu do I ligi, ale również rozegrania wymaganej liczby meczów. W tym przypadku zaszedł drugi wariant, bo po słabym początku sezonu, gdy Mąka występował tylko w rezerwach, wrócił do zespołu i wywalczył sobie w nim pewne miejsce.

Nie można jednak jeszcze ze stuprocentową pewnością stwierdzić, że 31-latek nadal będzie grał w Łodzi. Piłkarz, podobnie jak wszyscy członkowie pierwszej drużyny, otrzymał bowiem propozycję zmniejszającego wynagrodzenie aneksu do obowiązującego kontraktu. Musi więc ją zaakceptować

Daniel Mąka trafił do Widzewa przed rozpoczęciem sezonu 2016/2017. Od tego czasu jest drugim najskuteczniejszym zawodnikiem łodzian. W 87 ligowych meczach trafił do siatki 27-krotnie.

Subskrybuj
Powiadom o
38 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
38
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x