Raport wypożyczonych: dwa gole Millera

10 czerwca 2019, 12:28 | Autor:

Kolejny świetny weekend ma za sobą Michał Miller. Po golu tydzień temu, tym razem wypożyczony z Widzewa napastnik trafił do siatki dwukrotnie i pomógł swojemu zespołowi w odniesieniu ważnego zwycięstwa.

Sokół Aleksandrów Łódzki mierzył się w piątek na wyjeździe z Mazurem Ełk i wygrał 4:0. Miller najpierw strzelił bramkę po podaniu Dawida Cempy, a później podwoił swój dorobek uderzeniem głową. Tuż po tym trafieniu zszedł jednak z boiska, a wcześniej ukarany został jeszcze żółtą kartką. Aleksandrowianie w tabeli wciąż są drudzy, bo pierwsza Legionovia Legionowo rozgromiła Lechią Tomaszów aż 6:1. W tej drugiej nadal nie gra Artur Amroziński.

Nieudany weekend zaliczyli zawodnicy KS Kutno, którzy przegrali 0:1 z walczącym o awans do III ligi RKS Radomsko. Na murawie pojawiło się dwóch widzewiaków, którzy spędzili na niej pełne 90 minut. To Grzegorz Brochocki Kamil Wielgus. Ten drugi miał nawet szansę, by zdobyć gola, ale jej nie wykorzystał. Konrad Reszka Adrian Kralkowski po raz kolejny nie wystąpili.

O jeden mecz od awansu do IV ligi jest Jutrzenka Warta. Tym razem zespół Kacpra Pipczyńskiego rozgromił na wyjeździe LKS Zapole aż… 16:1! Obrońca łodzian zagrał pełne zawody i… zaliczył trzy asysty! Co ciekawe, spotkanie potrwało zaledwie 84 minuty, bo sędzia, z uwagi na fatalną postawę gospodarzy, zdecydował się je zakończyć przed czasem.

Raport wypożyczonych (7-9 czerwca):