Zwiększamy pulę nagród w II Edycji Typera WTM!

28 lipca 2014, 09:23 | Autor:

typer_2edycja

Wielkimi krokami zbliża się inauguracja sezonu ligowego, a co za tym idzie rozpocznie się także II Edycja Typera WTM. W premierowej odsłonie naszej gry wzięło udział kilkuset graczy. Mamy nadzieję, że w kolejnej odsłony użytkowników jeszcze przybędzie.

Zabawa zabawą, ale Typer WTM jest również walka o cenne nagrody. W tym roku postanowiliśmy zwiększyć pulę, by jeszcze bardziej zachęcić Was do wzięcia udziału w konkursie.

Idąc wzorem poprzedniej edycji, nowa ponownie trwać będzie przez cały sezon: od sierpnia do czerwca. Zabawa polegać będzie na typowaniu wyników tych rozgrywek, w których grają widzewiacy, a więc I ligi. Jak zawsze, za każdy dokładnie trafiony wynik otrzymacie 3 punkty, a za prawidłowo odgadniętą tendencję (bez dokładnego wyniku) 1 punkt.

Nagrody w II Edycji Typera WTM:

Miejsce I – karnet na mecze Widzewa na obiekcie zastępczym w rundzie jesiennej sezonu 2015/2016
Miejsce II – pakiet wyjazdowy (bilet na mecz + przejazd) na dwa mecze w sezonie 2015/2016 (po jednym wyjeździe na rundę)
Miejsce III – zestaw upominków od Sklepu „Fanatyk”
Miejsce IV – zestaw upominków od RTS Widzew Łódź Miejsce
Miejsce V – książka „Wielki Widzew” autorstwa Marka Wawrzynowskiego

Ponadto wśród wszystkich graczy, którzy oddadzą typy w każdej z 34 kolejek, rozlosowane zostaną trzy nagrody: zestaw upominków od RTS Widzew Łódź, zestaw upominków od sklepu „Fanatyk” oraz książka „Wielki Widzew”.

Jeśli chcesz dołączyć do zabawy, już dziś ZAREJESTRUJ się w systemie i zacznij grę. Konta użytkowników z poprzedniej edycji pozostają aktywne. Pierwsze typy można już składać – inauguracja I ligi w piątek, 1 sierpnia.
Zapraszamy!