Operacja „Gieksa” rozpoczęta bez Tanchyka

28 lipca 2014, 18:10 | Autor:

Tanchyk

Piłkarze Widzewa zakończyli już okres przygotowawczy do nowego sezonu. Od dziś drużyna Włodzimierza Tylaka pracuje już tylko nad konkretnym przeciwnikiem – w 1 kolejce będzie nim GKS Katowice.

Po wolnej niedzieli, w poniedziałkowe popołudnie zespół pojawił się na jedynych tego dnia zajęciach. Po jednym treningu dziennie drużyna ma zaplanowane także w następnych dniach. Za wyjątkiem wtorku, łodzianie ćwiczyć będą w porze zbliżonej do sobotniego starcia ligowego – o godz. 15:00.

Na boisku pojawiło się dzisiaj 22 zawodników. Z Widzewem nie trenują już bowiem Przemysław Frąckowiak, Mateusz Ławniczak i Michał Grunt. Dziś z Łodzi wyjechał także obiecujący pomocnik Wolodymir Tanchyk. Ukrainiec wrócił do ojczyzny, gdyż dostał ofertę gry z jednego z klubów tamtejszej ekstraklasy. Do kolegów dołączył natomiast nieobecny na obozie w Świdniku Patryk Stępiński.

Wciąż indywidualnie pracują: nie do końca zdrowy Veljko Batrovic, narzekający na drobne urazy Mateusz Wlazłowski i Michał Przybyła oraz sposobiący się do zmiany barw klubowych Patryk Wolański.