Podbeskidzie podbierze Tanchyka? Wypatrzyło go w Internecie!

29 lipca 2014, 16:38 | Autor:

Tanchyk

Volodymyr Tanchyk raczej nie zostanie piłkarzem Widzewa. Testowany przez łódzką drużynę Ukrainiec pozytywnie zaprezentował się zarówno podczas treningów, jak i gier sparingowych. Wrażenie, jakie zrobił na sztabie szkoleniowym, miało spowodować rychłe podpisanie umowy jeszcze przed inauguracją rozgrywek ligowych.

Wczoraj dość nieoczekiwanie pomocnik spakował się i opuścił Łódź. Pierwsze plotki mówiły o tym, że Tanchyk otrzymał lepszą propozycję z ukraińskiej ekstraklasy, konkretnie Karpat Lwów, w których już występował. Jak ustalił WTM, okazuje się jednak, że filigranowy zawodnik faktycznie dostał propozycję gry w ekstraklasie, ale polskiej. Zainteresowane jego osobą jest Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Najciekawsze w całej tej historii jest jednak to, że „Górale” wypatrzyli niedoszłego widzewiaka….w Internecie. Wszystko za sprawą transmisji na żywo z sobotniego sparingu łodzian z Avią Świdnik. Tanchyk pojawił się na boisku w drugiej połowie, ale zrobił na tyle dobre wrażenie, że jego umiejętności dotarły drogą elektroniczną aż do Bielska-Białej.

Zawodnik od przebywa już w Beskidach, jeśli porozumie się z Podbeskidziem, to podpisze umowę. Najpewniej tak będzie, skoro Ukrainiec zaakceptował warunki gry w Widzewie, to tym bardziej skłonny będzie występować w T-Mobile Ekstraklasie.

Foto: widzew.pl