100 tysięcy dla szpitali przekroczone. Cel już o krok!

26 marca 2020, 08:00 | Autor:

Niesamowitego tempa nabrała wczoraj organizowana przez Stowarzyszenie Fanatycy Widzewa oraz grupy kibicowskie zbiórka #WidzewDlaSzpitali! Przez cały dzień jej licznik rósł błyskawicznie i obecnie wynosi ponad 105 tysięcy złotych. Osiągnięcie zakładanego celu jest więc już bardzo blisko!

Na czoło najhojniej wpłacających wysunął się fan club z Koluszek, który przekazał na konto akcji aż 5050 złotych! Odrobinę mniej – równo pięć tysięcy – postanowił przeznaczyć były prezes Stowarzyszenia RTSTomasz Stamirowski, a olbrzymią cegiełkę dołożyli też m.in. Widzewskie GłownoStaromiejska Emigracja PrzyjacieleRafał Augustyniak czy „Wiara spod Zegara”.

Akcję – nawet najdrobniejszymi kwotami – wsparło już blisko dwa tysiące osób, co przełożyło się na ponad 105 tysięcy złotych na koncie. Do upragnionego celu – 110 tysięcy na 110-lecie Widzewa – jest więc już naprawdę blisko i można się spodziewać, że zostanie on osiągnięty nawet dzisiaj! Zachęcamy do kolejnych wpłat, a także do zdobycia spersonalizowanej tapety od WTM – więcej szczegółów TUTAJ.

Przypomnijmy, że wszystkie pieniądze zgromadzone w ramach zbiórki #WidzewDlaSzpitali zostaną przeznaczone na zakup środków ochrony dla szpitali – maseczek, gogli i rękawiczek, a także produktów, które ze względu na zakaz odwiedzin nie mogą być dostarczane przez rodziny pacjentów, m.in. kosmetyków, środków higieny osobistej, wody czy soków. Akcja odbywa się W TYM MIEJSCU.

4
Dodaj komentarz

3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rania

W artykule nie został wymieniony Bartek Pawłowski, a to On jako pierwszy zawiesił poprzeczkę na kwocie 5 000 zł i chyba był tzw. „motorem napędowym” dla tych większych wpłat.
Wielkie dzięki dla całej Czerwonej Armii.
Razem Tworzymy Siłę.

mietek

To może by tak przeznaczyć te pieniądze na szpitale zakażne w naszym regonie czyli szpital Biegańskiego i szpital w Zgierzu

Pawel

czy zrzutka zostanie rozliczona publicznie?
Gdyby taką informację podać, te 110k już dawno by pękło. Żeby nie było-wpłaciłem

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress