Mamy to! Cel zbiórki #WidzewDlaSzpitali osiągnięty!

26 marca 2020, 11:40 | Autor:

Kibice Widzewa znów to zrobili! W zaledwie siedem dni fani łódzkiego klubu uzbierali 110 tysięcy złotych, które teraz zostaną przeznaczone na zakup środków ochrony dla polskich szpitali, walczących ze skutkami epidemii koronawirusa w kraju.

Akcja #WidzewDlaSzpitali zorganizowana została przez Stowarzyszenie Fanatycy Widzewa oraz grupy kibicowskie. Rozpoczęła się w minioną środę, a już po kilkunastu godzinach udało się osiągnąć pierwszy cel – 19 100 złotych. W związku z tym, założony został kolejny – 110 tysięcy złotych, związany oczywiście ze 110-leciem założenia klubu. I on nie stanowił większego problemu!

W zbiórkę tłumnie włączyli się kibice Widzewa, którzy dokonali blisko dwóch tysięcy wpłat! Pieniądze przekazywali też piłkarze i koszykarki, władze klubu, zaprzyjaźnione firmy, grupy kibicowskie oraz fan cluby. Zwłaszcza te ostatnie dołożyły olbrzymią cegiełkę do uzyskania założonego celu, choć warto pamiętać, że każda, nawet najskromniejsza pomoc, była w tej sytuacji nieoceniona!

Największą hojnością popisał się fan club Widzewa z Koluszek, który przekazał szpitalom aż 5050 złotych! Nieco mniej – po pięć tysięcy – zaoferowali Bartłomiej Pawłowski i Tomasz Stamirowski. Czterocyfrowe kwoty wpłacili również (w kolejności alfabetycznej): Rafał Augustyniak, Chojny, Dom Ubezpieczeniowy, Głowno, Olechów & Janów, Martyna Pajączek, Radogoszcz, Damian Radowicz, Marcin Robak, Rzgów, Staromiejska Emigracja i Przyjaciele, Tomaszów Mazowiecki, Tuszyn, „Wiara spod Zegara”, a także Żabieniec.

Do akcji włączył się też WTM! Nasz portal postanowił zaoferować kibicom możliwość uzyskania spersonalizowanej tapety na telefon, w zamian za wpłatę na konto zrzutki minimum pięciu złotych. Odzew był ogromny! Na ten moment wykonaliśmy już ponad sto tapet, dzięki którym zgromadzono blisko trzy tysiące złotych!

Choć cel został osiągnięty, zbiórka #WidzewDlaSzpitali trwać będzie jeszcze przez miesiąc (TUTAJ), a im większa kwota zostanie uzyskana, tym więcej pieniędzy przekazanych zostanie na zakup niezbędnych środków higieny dla szpitali w Łodzi i województwie. Jedno jest pewne już teraz – kibice Widzewa znów pokazali, że są wielcy!

5
Dodaj komentarz

5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maras

Cos pieknego.Brawo WIDZEW

szafranowy

Z jednej strony – BRAWO MY.
Z drugiej – płacimy wielkie podatki, a przychodzi co do czego i jako naród musimy kombinować jak koń pod górę. Przykre to…

Kibic1910

BYŁ, BĘDZIE, JEST !!! W CAŁEJ POLSCE RTS !!! RazemTworzymySiłę !!! BRAWO MY !!!

Mr. X

Widzew to jedna wielka rodzina!
Brawo!
Ave Widzew

Zawsze byłem dumny z faktu że jestem kibicem Widzewa.Teraz jestem dumny z całej rodziny Widzewskiej.Zawsze można na nas liczyć .

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress