15 tysięcy karnetów sprzedanych! Jutro koniec pierwszej fazy

10 lutego 2020, 18:43 | Autor:

Tempo sprzedaży karnetów na mecze Widzewa w rundzie wiosennej cały czas utrzymuje się na świetnym poziomie! Dziś po południu swojego nabywcę znalazł abonament numer 15 000! Pierwsza faza trwać będzie jeszcze tylko dziś i jutro.

Licznik sprzedanych wejściówek wystartował tydzień temu od poziomu 12 483 sztuk, a więc już ponad dwa i pół tysiąca osób zdecydowało się przedłużyć swój karnet z jesieni! Ci, którzy chcieliby to jeszcze zrobić i nie planują zmieniać swojego miejsca w „Sercu Łodzi”, mają jeszcze niecałe dwadzieścia dziewięć godzin, bo pierwszy etap zakończy się jutro z końcem dnia.

Kolejna faza rozpocznie się w czwartek, o godzinie 19:10. Wezmą w niej udział przedłużający abonamenty, ale chcący zmienić swoją miejscówkę na stadionie. Następnie szansę dostaną zapisani na listę rezerwową, a otwarta sprzedaż ruszy dopiero 20 lutego. Oczywiście, o ile jakiekolwiek wolne wejściówki pozostaną w puli.

>>> PRZECZYTAJ WIĘCEJ NA TEMAT SPRZEDAŻY KARNETÓW

Zakupu można dokonać zarówno przez przez internet W TYM MIEJSCU, jak i oficjalnym sklepie Widzewa, który otwarty jest od 11:00 do 19:00. Przypomnijmy, że aktualny karnetowy rekord Polski wynosi 16 377 i został ustanowiony przez fanów łódzkiego klubu przed rozpoczęciem rundy jesiennej. Wszystko wskazuje na to, że teraz znów zostanie pobity.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x