150 młodych widzewiaków z Końskich na meczu z Olimpią!

3 marca 2020, 15:27 | Autor:

Niedzielny mecz z Olimpią Elbląg był wyjątkowy dla najmłodszych kibiców Widzewa z powiatu koneckiego. Blisko 150-osobowa grupa dzieci z województwa świętokrzyskiego zameldowała się w niedzielę na trybunach „Serca Łodzi”!

Poniżej prezentujemy relację z wizyty, autorstwa fan clubu z Końskich:

Na meczu Widzewa Łódź z Olimpią Elbląg, który zakończył się remisem 2:2, z perspektywy trybun widzewiaków dopingowało ok. 230 osób z Naszego powiatu, z czego blisko 150 to dzieciaki i młodzież z Neptuna Końskie, Akademii Piłkarskiej Champions Końskie (wraz z liczną grupą ze Stąporkowa), Rodzinnego Domu Dziecka w Brodach, młodzieży z klubu Boxing Końskie oraz ponad 30 dzieciaków z Partyzanta Radoszyce! Większość grupy do Miasta Włókniarzy podróżowała razem 4 autokarami.

Dzieci i młodzież otrzymały przygotowane przez Nas na ten mecz koszulki i szale z motywem przewodnim „Widzewski Powiat Konecki”. Obie jedenastki na murawę wyprowadziło 22 młodych piłkarzy z grup juniorskich Neptuna Końskie i Partyzanta Radoszyce.

Na stadionie mecz oglądało ponad 16 tys. widzów (3 poziom rozgrywek w Polsce!).

Z relacji dzieci i opiekunów, jakie otrzymaliśmy po meczu i jakie docierają do Nas, cały czas mamy pewność, że wyjazd okazał się wielkim sukcesem i obiecujemy że już w planach mamy kolejną wizytę w „Sercu Łodzi”.
Tym bardziej, że niestety z powodu choroby z wyjazdu musiało zrezygnować ok. 30 dzieciaków, którym chcemy dać szansę jeszcze w tym sezonie na debiut podczas meczu łódzkiego Widzewa.

Wyjazd na tak ogromną skale nie doszedłby do skutku gdyby nie zaangażowanie i rozgłośnienie w swoich grupach dziecięcych i młodzieżowych przez trenerów i zarząd Neptuna Końskie jak i trenerów z Akademii Piłkarskiej Champions i Partyzanta, za co serdecznie dziękujemy!

Podziękowania również tym, którzy finansowo przyczynili się do organizacji całego wyjazdu: Mirex Bud, Auto Komis Zych, EKO Stamar, Piomar, Optomed, Darjan, Tomasz Węgrzyn oraz szczególnie Panu Wojciechowi Owczarkowi, który sam podjął się zebrania funduszy od wyżej wymienionych sponsorów.

Na koniec dziękujemy klubowi RTS Widzew Łódź, Stowarzyszeniu „Fanatycy Widzewa” oraz Stowarzyszeniu OSK „Tylko Widzew” za pomoc w tym, aby tak liczna grupa od Nas mogła pojawić się tego dnia na trybunach!

OD 35 LAT MIASTO WIERNE WIDZEWOWI!

2
Dodaj komentarz

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zygmunt

Brawo Widzew, brawo Końskie!

StaroMiejska Emigracja

WIELKIE BRAWA dla WSZYSTKICH którzy dołożyli swoją cegiełkę do organizacji tego przedsięwzięcia!!!
W młodych jest przyszłość.
Od małego na całego WIDZEW ŁÓDŹ!!!

Ps. Oby więcej takich akcji.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress