Ruszyły zapisy na wyjazd do Rzeszowa

3 marca 2020, 13:56 | Autor:

Już za niespełna trzy tygodnie, 22 marca, kibiców Widzewa czeka bardzo atrakcyjnie zapowiadająca się wyprawa na ligowy pojedynek ze Stalą Rzeszów. Można się już zapisywać na ten wyjazd!

Fani łódzkiego klubu udadzą się do stolicy Podkarpacia pociągiem specjalnym. Cena, obejmująca przejazd, bilet na mecz oraz okazjonalny gadżet, wynosi 120 złotych, a dla młodzieży – 90 złotych. Obowiązuje ona jednak tylko do 8 marca, później wszyscy będą musieli zapłacić 130 złotych.

Zapisy rozpoczęły się już w fan clubach i na osiedlach. Szansę dostaną również niezrzeszeni, dla których przewidziano pulę stu wejściówek. W sprawie ich nabycia należy kontraktować się z „Wiarą spod Zegara”, za pośrednictwem strony na Facebooku TUTAJ.

Mecz ze Stalą Rzeszów odbędzie się w niedzielę, 22 marca, o godzinie 13:05.

11
Dodaj komentarz

7 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
andirts

Ile mamy miejsc przyznanych?

peef9

A bylo jakies ogloszenie na Leczna czy przegapilem?

Xyz

Na Łęczna do biletów jest bardzo mało i co tu ogłaszać jak są rozdysponowane od razu? No a Rzeszów to co innego. Stal gra na sporym stadionie, do tego ze Stalą dobre układy więc pewnie koło klocka dostaniemy.

Zygmunt

Widzę, że komentarze innych są publikowane na czasie, moje albo publikujecie po kilku godzinach, albo wcale. Pięknie działa cenzura.

Zygmunt

I jaki sens ma publikowanie moich komentarzy traktujących o waszej cenzurze, a nie publikowanie tych merytorycznych, np. ten do pani redaktor WTM – Martyny z dzisiaj? Brak słów.

Andrzej S.

Bo tak właśnie działa każda cenzura.
Pozornie Cie publikują,ale blokują to co masz do powiedzenia.
Proste.

Rania

Tak trochę nie w temacie, ale chcę poruszyć gorący ostatnio temat kibiców z sektorów A5 i A8. Mam taki apel do kibiców z pozostałych sektorów, nie prosimy Was o solidarność, czy poparcie (choć miło by było), bo to jest każdego indywidualna sprawa, ale prosimy o zrozumienie naszej „walki” o swoje prawa. I niech niektórzy nie próbują nam ubliżać pisząc o bujanych fotelach, czy też proponując odkupienie karnetów, bo chociaż owszem podnosimy argument finansowy, to tak naprawdę chyba większości nie o to chodzi a kasa jest tylko atutem w ręku w „walce” z zarządem, bo inaczej w ogóle by nas „olali”.… Czytaj więcej »

Zygmunt

Klub sponiewierał Was w niedzielę i nie miał odwagi odezwać się w tej sprawie przez 2 dni (przynajmniej do teraz). Jeśli ta akcja ujdzie im na sucho, to będzie i dalsza próba „podmiany kibiców” na innych sektorach (jak to napisał jeden z kolegów na tej stronie). Co do tego nie ma wątpliwości. Kto solidarny, niech nie zwalnia miejsc na jakichkolwiek sektorach, do czasu wyjaśnienia sprawy. Wiedzcie, że część z tych dodatkowych pieniążków dla klubu, idzie na opłacenie pał, ściągniętych przeciwko ziomkom z A5 i A8. Tak się im odbiera osobistą godność i cześć.

Michał RTS

WIDZEW STAL KARPATY CHROBRY NA ZAWSZE pozdro RUCH ELANA WISŁA KKS KALISZ

Widzeewek

Jeedziemyyy!!! AUUU!!!

BLACK

Czy ktoś mi powie w jakim gan klubie mogę się zapisać, bo nie należę do żadnego. Mam 86 wyjazdów i chociż mam 49 lat to z chęcią bym pojechał na mecz do Stali

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress