400 widzewiaków obecnych w Skierniewicach

17 sierpnia 2020, 19:54 | Autor:

Na pierwszy wyjazd sezonu 2020/2021 kibice Widzewa udali się do Skierniewic. W tym mieście prężnie działa widzewski fan club, który doskonale zaprezentował się w trakcie spotkania. Łącznie na trybunach pojawiło się około 400 fanów łodzian.

Poniżej prezentujemy relację z wyjazdu autorstwa „Wiary spod Zegara”:

Sezon 2020/21 zaczynamy wyjazdem na Puchar Polski do Skierniewic. Mimo wakacyjnej aury oraz covidowych obostrzeń trybuny stadionu miejscowej Unii przyciągnęły sporą publikę, której dużą część stanowiły osoby w widzewskich barwach. Dokładna liczba sekcji wyjazdowej to około 400 osób, z czego 90 to lokalny FCS oraz 10 Chorzowskich.

Doping z przerwami w asyście jednego bębna trwał przez całe spotkanie. Miejscowy Fan Club przygotował staranną, dwuczęściową oprawę, do której odpalone zostały ognie wrocławskie i stroboskopy. Widzew wygrał 4:0 i przeszedł do kolejnej fazy Pucharu. Po meczu milicja robi problemy na wyjściu ze stadionu, robiąc zdjęcia z dowodami każdemu z osobna. CHWDP!

Kibice Widzewa obecni byli także w sobotę w 20 osób na wyjeździe Ruchu w Kluczborku oraz w podobnej liczbie na pucharowym meczu KKS-u Kalisz z wirusem z Kielc.