Raport kartkowy przed meczem z Drwęcą
5 maja 2018, 13:45 | Autor: Kamil
Czterech piłkarzy Widzewa ukaranych zostało żółtymi kartkami podczas wtorkowego meczu z Ursusem Warszawa. Na szczęście, dla żadnego z nich nie będzie to oznaczać przymusowej pauzy. Maciej Kazimierowicz dołączył jedynie do grona osób, które będą musiały dziś uważać.
Pomocnik łódzkiego klubu ma na swoim koncie trzy kartoniki, podobnie jak Damian Kostkowski, Daniel Mąka i Mateusz Michalski. Wszyscy czterej nie mogą zatem w starciu z Drwęcą przesadzać z ostrością. W innym wypadku, zabraknie ich w przyszłą niedzielę, podczas wyjazdu do dalekiego Bielska Podlaskiego.
Gracze dzisiejszego rywala łodzian obejrzeli do tej pory 38 żółtych kartek. Żaden z nich specjalnie się nie wyróżnia brutalnością – najwięcej, pięć napomnień, ma najbardziej doświadczony Grzegorz Domżalski, który jest też najlepszym strzelcem zespołu.
Żółte kartki w Widzewie:
6 – Michał Miller
5 – Marcin Kozłowski, Radosław Sylwestrzak
4 – Marcin Pigiel
3 – Maciej Kazimierowicz, Damian Kostkowski, Daniel Mąka, Mateusz Michalski
2 – Kacper Falon, Maciej Humerski, Bartłomiej Rakowski
1 – Dario Kristo, Daniel Świderski, Patryk Wolański, Sebastian Zieleniecki







Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Motor Lublin
Korona Kielce
Cracovia
GKS Katowice
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Legia Warszawa
Arka Gdynia
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wisła II Płock
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska