Młody bramkarz będzie sprawdzany w Widzewie
23 lipca 2018, 08:47 | Autor: Kamil
W Widzewie sprawdzany będzie kolejny zawodnik. To 18-letni bramkarz, Grzegorz Gibki, który prawie przez całą karierę reprezentował barwy Stilonu Gorzów Wielkopolski, a niedawno był na testach w Stali Rzeszów i Rakowie Częstochowa.
Gibki jest wychowankiem Stilonu. W pierwszej drużynie zadebiutował już w 2015 roku, mając… 15 lat! Wszedł wtedy na dziewięć minut zamykającego sezon meczu z Bielawianką Bielawa. W poprzednim sezonie łączył występy w III lidze z grą w zespole juniorów. Na czwartym poziomie rozgrywkowym rozegrał jednak tylko cztery mecze.
Bramkarz był już testowany w Stali Rzeszów i Rakowie Częstochowa. W tym drugim klubie wystąpił w sparingu z Koroną Kielce, udał się też z zespołem na zgrupowanie do Rybnika-Kamienia. Ostatecznie nie znalazł jednak zatrudnienia. Teraz dostatnie szansę w Widzewie, jednak póki co będzie miał jedynie zajęcia indywidualne.
Foto: pilkarskiprzeglad.pl







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
czemu nie ma okienka z datą i najbliższym rywalem na stronie? Zagłębie Dąbrowskie pozdrawia Widzewską rodzinę!
Za to jest zakładka do Typera… którego też nie ma.
Nie mamy póki co takiej technicznej możliwości.
Dzięki :)
http://www.e-olimpia.com/news.php?news=562
Qrwy z elbląga nie wiedzą ,że na WIDZEWIE doping jest na stojąco. Siedzieć na dupie to cwelka i elbląg,a nie My. A gazowanie prawidłowe.
śmieszki z nich
najpierw zarzucają Widzewowi amatorkę,
a potem w postscriptum sami wyjaśniają, dlaczego mieli problemy z wejściem
poza tym chyba trochę przesadzają z tymi wzajemnymi pozdrowieniami
bo ich właściwie nie było słychać z tej klatki
a tu obustronna relacja z odpowiedniego portalu”
http://stadionowioprawcy.net/raport-meczowy/widzew-lodz-olimpia-elblag-21-07-2018/