WTM Live: Stal – Widzew

11 sierpnia 2018, 15:02 | Autor:

Piłkarzom Widzewa nie udało się w poprzedniej kolejce podtrzymać passy zwycięstw. Łodzianie są jednak niepokonani od 11 meczów, a dodatkowo we wszystkich dotychczasowych starciach nie przegrali z dzisiejszym rywalem, Stalą Stalowa Wola.

Czy w Boguchwale przedłużą obie te serie? Przekonamy się wieczorem. Początek meczu zaplanowany został na 17:00. My, z naszą Relacją LIVE, będziemy z Wami już około godzinę wcześniej. Transmisję wideo przeprowadzi też Widzew TV.

Kliknij, by przejść do Relacji LIVE

15 komentarzy
loverewelka

Świder i Mąka na ławce, Michalski z Demjanem w ataku :) może byc ciekawie.

Maciej

Forum nadal nie działa mam nadzieję że to nie zwiastun jakiegoś nieszczęścia.Ostatnim razem jak nie działało oddawaliśmy flagi w cudze łapy.

Wiesiek
Odpowiedź do  Maciej

Co z forum Widzewa? od rana nie działa. Wiadomo może kiedy wróci do życia?

Mack

Ło boziu, cóż to Radziu za skład w ofensywie wymyślił :)

Mąka na ławce mam nadzieję że to nie uprzedzenia do zawodnika z klubu warszawskiego

niestety ale historia może się powtórzyć 2 sezony w jednej lidze może klub wyciągnie wnioski w miarę wcześnie

napastnicy ?

lewiatan137

Nie rozumiem Mroczkowskiego. Problemem Widzewa nie są napastnicy tylko brak kreatywnych pomocników.Jedyny taki siedzi na ławce a gramy dwoma defensywnymi pomocnikami.O ile lepiej wygląda gra Widzewa gdy gra Falon.

marek

niestety dno dna … pół składu to tragiczne grajki łapiące się do składu w IV albo V lidze … zero ambicji i zero umiejętności … z takim nastawieniem to awans mamy w kieszeni … marynarki

Tomek
Odpowiedź do  marek

Jeden mecz i już wywalanie całego składu? A tydzień. dwa tygodnie temu awans jest nasz?

merrid
Odpowiedź do  Tomek

to niech chociaż biegają, niech przegrają po walce, cokolwiek!! Dzisiaj kompromitacja.. Jakby ktoś mi do roboty przyszedł i leżał bykiem zamiast pracować to jakby się skończyło? Kurwa dyscyplinarka z wpisem do akt! A tu co piłkarzyki?? Nic się nie stało??? CHUJA! Miarka się moim zdaniem przebrała!!

Pacyfista

Zaczyna sie biadolenie… To nie ich dzien po prostu. Dali sobie wjebac 3 bramki w 12 minut. To jest to o czym mowil trener Stali… Decyduje dyspozycja w danym dniudniu.
Dzis jest beznadziejna… Ale moze w nastepnym meczu bedzie rewelacyjna.
Predzej czy pozniej KAZDY gubi punkty.

merrid
Odpowiedź do  Pacyfista

Pierdolenie!! Nie biegali, nie walczyli, nie dojechali na mecz! Wyjebali sztangę na to spotkanie!!

sami go lansowaliście( bezrobotnego trenera)

Robert

Festiwal błędów własnych w drugiej połowie przyczyną porażki i brak kreatywności w przodzie.zimny kubeł wody na otrzezwienie przed następnymi meczami.