Widzew – Błękitni (kulisy)
17 września 2018, 20:27 | Autor: Kamil
W sieci pojawił się już materiał wideo z kulisami z sobotniego meczu Widzewa z Błękitnymi Stargard. W kilkunastominutowym filmie autorstwa Widzew TV zapoznać można się ze wszystkimi smaczkami wygranego przez łodzian starcia.
Zapraszamy do oglądania!







Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Motor Lublin
Korona Kielce
Cracovia
GKS Katowice
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Legia Warszawa
Arka Gdynia
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Ząbkovia Ząbki
Lechia Tomaszów Maz.
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Nie wiem czy ktoś sie ze mna zgodzi, ale mam wrażenie, że wzmocniliśmy sie znacznie w ofensywie, trochę w obronie, ale o dobrym bramkarzu zapomnieliśmy :)
na 2 ligę bramkarzy mamy solidnych. Humerski wejdzie za Wolana do bramki niebawem i będzie trzymać poziom. Dopiero w 1 lidze trzeba będzie znaleźć naprawde klasowego goalkipera już z mysla o ekstraklasie .
Ja z kolei myślę, że bramkarze wystarcza na 1 ligę jeśli awansujemy. Raczej myśleć o środkowym obroncy. Marzy mi się perełka typu Phibel. No i ktos kto umie uderzyc z wolnego :D pozdrawiam
Nie kojarzę bramkarza, który nie popełnia błędów.
A żaden z naszych bramkarzy nie popełnia ich tyle, żeby zasługiwał na jakieś docinki. Pomijam fakt, że to właśnie zaufanie daje bramkarzowi czystą głowę i poprawia reakcję na wydarzenia na boisku.
Mihaljevic, 2 mecze 3 gole z czego ostatni gol pokazał że sam potrafi stworzyć sobie sytuacje i ją wykorzystać. Świetna technika. Wcześniej strzelał też i głową. Napastnik pełną gębą.
Gutowski widać że jak będzie dobrze się rozwijać też będzie z niego gracz robiący różnicę.
Zdecydowanie wzmocniliśmy się ofensywnie ;)
Przecież mamy Humera