Wtorkowy trening w niepełnym składzie
18 września 2018, 12:02 | Autor: Ryan
We wtorek drużyna Widzewa wróciła do treningów. To pierwsze zajęcia od… piątku. Radosław Mroczkowski postanowił dać zawodnikom nieco więcej wolnego, dlatego niedziela i poniedziałek były dniami poświęconymi na odpoczynek i regenerację.
Dziś na Łodziance wystartowały przygotowania do sobotniego starcia z Pogonią Siedlce. Nie wszyscy gracze są jednak do dyspozycji sztabu szkoleniowego. Nieobecny jest Maciej Kazimierowicz, który przed trzema dniami miał nastawiany bark. Jak informuje oficjalna witryna, rozpoczął on już rehabilitację. TUTAJ znajdziecie wywiad, w którym pomocnik opisuje swoją sytuację zdrowotną.
Ćwiczyć może natomiast Simonas Paulius, który także nie dograł meczu z Błękitnymi Stargard z powodu urazu. Biodro boli, ale Litwin na treningu się pojawił. Podobnie jak Damian Paszliński i Bartłomiej Niedziela, którzy zaczęli już ostrożną pracę z piłkami. Na powrót do pełnej sprawności muszą jednak jeszcze poczekać.
W kolejnych dniach zespół Widzewa trenować będzie raz dziennie. W środę ponownie przed południem, a w czwartek i piątek popołudniu. Po tych ostatnich zajęciach, dzień przed meczem, łodzianie ruszą w kierunku Siedlec.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Jagiellonia II Białystok
KS CK Troszyn
KTS Weszło Warszawa
Lechia Tomaszów Maz.
ŁKS Łomża
ŁKS II Łódź
Mazovia Mińsk Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz
Polonia Lidzbark Warm.
Świt Nowy Dwór Maz.
Warta Sieradz
Widzew II Łódź
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Ząbkovia Ząbki