Młody Widzew zwycięski w Łowiczu !
30 grudnia 2013, 10:05 | Autor: karolinkaW sobotę 28 grudnia młodzi zawodnicy Widzewa rocznika 2003 wygrali Turniej Halowej Piłki Nożnej im.Ryszarda Załuskiego o Puchar Dyrektora OSiR w Łowiczu.W siedmiu meczach zdobyli komplet 21 punktów. Strzelili 20 bramek tracąc tylko dwie. Warte podkreślenie jest to że „druga” drużyna zajęła bardzo dobre 3 miejsce. Królem strzelców z 11 bramkami, został nasz zawodnik Przemek Krzyczmanik a tytuł najlepszego piłkarza powędrował do Huberta Karpińskiego – zawodnika… Widzewa :)
WIDZEW I – Filip Kobalczyk, Adrian Grausam, Jan Wasilewski, Hubert Karpiński, Przemek Krzyczmanik, Krystian Kaźmierczak, Seweryn Zommer.
WIDZEW II – Maciek Majek, Jan Ramięga, Dawid Rusek, Piotr Urbaniak, Wiktor Woźniak, Mikołaj Matula, Paweł Dratwa, Kuba Zabawski.
TRENERZY – Krzysztof Ławniczak, Artur Ważny.
Młodym zawodnikom gratulujemy sukcesu ! Brawo Panowie !!!








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska