400 widzewiaków obecnych w Skierniewicach
17 sierpnia 2020, 19:54 | Autor: Bercik
Na pierwszy wyjazd sezonu 2020/2021 kibice Widzewa udali się do Skierniewic. W tym mieście prężnie działa widzewski fan club, który doskonale zaprezentował się w trakcie spotkania. Łącznie na trybunach pojawiło się około 400 fanów łodzian.
Poniżej prezentujemy relację z wyjazdu autorstwa „Wiary spod Zegara”:
Sezon 2020/21 zaczynamy wyjazdem na Puchar Polski do Skierniewic. Mimo wakacyjnej aury oraz covidowych obostrzeń trybuny stadionu miejscowej Unii przyciągnęły sporą publikę, której dużą część stanowiły osoby w widzewskich barwach. Dokładna liczba sekcji wyjazdowej to około 400 osób, z czego 90 to lokalny FCS oraz 10 Chorzowskich.
Doping z przerwami w asyście jednego bębna trwał przez całe spotkanie. Miejscowy Fan Club przygotował staranną, dwuczęściową oprawę, do której odpalone zostały ognie wrocławskie i stroboskopy. Widzew wygrał 4:0 i przeszedł do kolejnej fazy Pucharu. Po meczu milicja robi problemy na wyjściu ze stadionu, robiąc zdjęcia z dowodami każdemu z osobna. CHWDP!
Kibice Widzewa obecni byli także w sobotę w 20 osób na wyjeździe Ruchu w Kluczborku oraz w podobnej liczbie na pucharowym meczu KKS-u Kalisz z wirusem z Kielc.







Lech Poznań
Legia Warszawa
Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin
Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź
Śląsk Wrocław
Wisła Płock
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
Radomiak Radom
Piast Gliwice
Cracovia
Korona Kielce
Motor Lublin
Raków Częstochowa
Wieczysta Kraków 
Świt Nowy Dwór Maz.
Pelikan Łowicz
Wisła II Płock
KTS Weszło Warszawa
Wigry Suwałki
Jagiellonia II Białystok
Widzew II Łódź
Mazovia Mińsk Maz.
Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów
Mławianka Mława
Warta Sieradz
Ząbkovia Ząbki
Lechia Tomaszów Maz.
ŁKS Łomża
ŁKS II Łódź
Polonia Lidzbark Warm.
KS CK Troszyn