Pięczek zagrał w sparingu Puszczy
14 stycznia 2021, 11:50 | Autor: Kamil
Od niedzieli z drużyną Puszczy Niepołomice trenuje Marcel Pięczek, który ma do niej trafić na wypożyczenie. Wczoraj lewy obrońca zagrał w swoim pierwszym sparingu w zespole Tomasza Tułacza. Ekipa z Małopolski przegrała w nim z Cracovią 1:3.
Spotkanie zostało rozegrane w ośrodku Cracovia Training Center. Goście zdecydowali się nie ujawniać składu, w jakim wystąpili, udało nam się jednak dowiedzieć, że znalazł się w nim widzewiak, którego widać też na… jednym ze zdjęć, zamieszczonych w galerii na łamach oficjalnej witryny „Pasów”. Pięczek spędził na boisku czterdzieści pięć minut.
Przypomnijmy, że lewy obrońca miał w Puszczy przejść jedynie testy medyczne i wydolnościowe przed wypożyczeniem, ale wygląda na to, że sztab szkoleniowy postanowił sprawdzić również jego aktualną formę sportową. Pozostaje mieć nadzieję, że wkrótce umowa zostanie parafowana, a piłkarz będzie mógł się ogrywać w dziewiątej drużynie I ligi.







Legia Warszawa
Górnik Zabrze
Cracovia
Lech Poznań
Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin
Wisła Kraków
GKS Katowice
Widzew Łódź
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Śląsk Wrocław
Motor Lublin
Piast Gliwice
Wisła Płock
Radomiak Radom
Wieczysta Kraków
Raków Częstochowa 
KTS Weszło Warszawa
Widzew II Łódź
Mazovia Mińsk Maz.
Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Maz.
Wigry Suwałki
Olimpia Zambrów
Świt Nowy Dwór Maz.
Wisła II Płock
Jagiellonia II Białystok
Olimpia Elbląg
Ząbkovia Ząbki
Warta Sieradz
Mławianka Mława
ŁKS Łomża
Polonia Lidzbark Warm.
KS CK Troszyn
ŁKS II Łódź
Będzie się ogrywał w 9 zespole ligi…. ciekawie, to brzmi zważywszy na naszą pozycję…
I brak lewego obrońcy
A tak dobrze się zapowiadał i byliśmy z niego zadowoleni. Zdarzały mu się pojedyncze wpadki, ale ogólnie bilans był dodatni jak u Gutka. Co się z nimi później stało, że się zesrało?
Pojedyncze wpadki? Z samymi Polkowicami miał udział przy wszystkich 4 bramkach dla Górnika. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że wyszedł wtedy do gry po długiej przerwie, ale generalnie Pięczek od pewnego momentu mylił się coraz częściej i miał udział przy wielu bramkach rywali. W jego grze nie było widać w ogóle progresu, więc jak najbardziej zrozumiała jest dla mnie utrata przez niego miejsca w pierwszym składzie. Jest to jednak zawodnik młody, który może się bardzo rozwinąć, więc zastanawiam się czym podpadł Dobiemu aż tak, że ten nie dał mu żadnej szansy i wolał grać na lewej obronie Stępińskim. Ewidentnie widać, że… Czytaj więcej »
Mogli nie mącić, nie podpisywać nowego kontraktu lub rozwiązać kontrakt( Pięczek o to wnioskował) , a tak Widzew nie zadowolony, Marcin niezadowolony i rozwój Zawodnika zatrzymany. W sumie – to Pięczek jest jeszcze odpowiedzialny za „trzęsienia ziemi, gradobicie i koklusz”
Jak można mieć zawodnika mającego 46 meczy w II lidze ( 18- 19 letniego) i nie sprawdzić go w I lidze.
Jak czytam te teksty, że testują młodych to naprawdę szeroko się uśmiecham.
Najlepszego Marcel
a i jeszcze jedno
Powodzenia dla Pawła Tomczyka
Szczera prawda Byku!
I dodam, że chłopak nie dostał szansy pokazania się na pozycji, na której chciał grać
To jest wszystko smieszne zabawne co się dzieje obecnie w Widzewie przy tym zarządzie i dlatego mamy taką niską pozycję w tabeli nie wspominając juź o moźliwości naszych finansowych.
Słaby jest piłkarsko.
Szkoda, że nie dostał szansy za Gutowskiego. On mi bardziej na skrzydle lewym pasuje i jest o klasę lepszy od Gutka. Może dzisiaj grałby pierwsze skrzypce jakby dano mu szansę. Ogrywaj się chłopaku i wracaj. Masz ciąg ofensywny i dobre dośrodkowania.