Koszykarki Widzewa znów wygrały.
25 stycznia 2010, 16:44 | Autor: RyanKolejny mecz koszykarek łódzkiego Widzewa ponownie sprowadził do hali Anilany bardzo dużą liczbę kibiców. Tym razem jdnak wejście na hale było utrudnione.
Problemy z wejsciem byly spowodowane tym, ze nasza sekcja kosza nie posiada zezwolenia na rozgrywanie imprez masowych. a oznacza to, że mecz może obserwować tylko do 300 kibiców. Na mecz ten zapowiadane były szczegółowe kontrole działaczy PZKosz oraz łódzkiej policji. Ograniczenia oraz pozamykane zewnetrzne sektory były wymogami wyżej wymienionych instytucji. Dlatego też mecz obserwało tylko 299 kibiców Widzewa i na tym temat frekwencji zakończmy.
Stowarzyszenie Fanatycy Widzewa przeprowadziło przed meczem sprzedaż cegiełek z którego zysk miał być przeznaczony na opłacenie kar jakie otrzymał nasz klub z powodu zachowania części kibiców na poprzednich meczach. Zostało zebrane około 1200zł. W najblizszych dniach kasa zostanie przekazana prezesowi klubu MUKS Widzew. Nie wykluczone, ze na nastepnym meczu powtórzymy zbiórkę pieniędzy.
Klub stara się o zgode na organizacje imprezy masowej więc jest szansa że na kolejnym meczu nie będzie problemu z ograniczoną liczbą widzów w hali Anilany.
Poniżej prezentujemy filmik z dopingiem kibiców autorstwa Tomka z Pabianic







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska