Widzew – KS Piaseczno MOBILIZACJA!
31 stycznia 2010, 22:51 | Autor: Ryan
6 lutego ostatni mecz w rundzie zasadniczej rozgrywek pierwszej ligi rozegrają nasze koszykarki. Tym razem rywalem będzie zespół z Piaseczna. Będzie to również ostatni mecz koszykówki rozgrywany w Łodzi przed rozpoczęciem rozgrywek piłkarskiej pierwszej ligi!
Po raz ostatni ogłaszamy więc mobilizacje fanów Widzewa na mecz kosza w Anilanie! Wszystkie osiedla oraz fancluby mobilizujcie się na to spotkanie. Jest to ostatnia szansa potrenowania dopingu przed rundą wiosenną 1 ligi piłkarskiej oraz wsparcia koszykarek naszego klubu. Na meczu będzie można kupić ostatnie kalendarze Widzewa z których całkowity przychód zostanie przeznaczony na zakup kamery, którą od nowej rundy będą nakręcane oprawy Widzewa oraz nasz doping na meczach u siebie i na wyjazdach. Oprócz tego, będą obowiązywały po raz drugi i najpewniej ostatni CEGIEŁKI, które pozostały po ostatnim meczu i z których pieniądze zostaną przekazane na pokrycie kar za zachowania kibiców na ostatnich meczach. Pieniądze zebrane na ostatnim meczu zostały już przekazane prezesowi zespolu koszykarek. Znając trudną sytuacje finansową naszej sekcji uważamy, że powinniśmy w tej sytuacji karę finansową spłacić w całości, dlatego też sprzedaż cegiełek zostanie powtórzona. Początek spotkania o godz. 18:00, hala Anilany przy ul. Sobolowej 1. Zapraszamy !!!







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska