W niedziele znów dopingujemy koszykarki Widzewa!
19 stycznia 2010, 21:21 | Autor: RyanJuż w najbliższą niedziele, w hali Anilany, przy ulicy Sobolowej kolejny raz będziemy dopingowali koszykarki łódzkiego Widzewa które o godzinie 17:30 rozpoczną mecz i mamy nadzieje zrobią kolejny krok w drodze do extraklasy koszykarskiej. Na mecz ten będą obowiązywały bilety w cenie 5zł. Ilość miejsc jest ściśle ograniczona. Tym razem nie tniemy konfetti, nie odpalamy żadnych rac, petard czy stroboskopów. Stowarzyszenie Fanatycy Widzewa dziś spotkało się z prezesem klubu MUKS Widzew. Dogadaliśmy zasady współpracy i organizacji dopingu na meczach Widzewskich dziewczyn i to my będziemy pilnowali by na hali wszystko przebiegało jak należy.. Możemy również powiedzieć ze istnieje coś takiego jak PZKosz czyli to samo co PZPN w piłce kopanej i tak samo jak leśne dziady z centrali piłkarskiej, czekają oni tylko na okazje by ładować kary na kluby za niewłaściwe zachowanie kibiców. Więc tym razem w niedziele doping i tylko doping. Cegiełki w cenie 5zł i każda osoba która będzie wchodzić na hale ma obowiązek tą cegiełke nabyć







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska