Derby Łodzi jednak w niedzielę!
11 lutego 2010, 11:35 | Autor: Ryan
Wciąż trwa duże zamieszanie związane z terminem rozegrania pierwszego w rundzie wiosennej meczu przez piłkarzy Widzewa. Do siedziby naszego Klubu wpłynęła decyzja, że Derby Łodzi rozegrane zostaną w niedzielę, 7 marca o godzinie 20:15. Spotkanie to miało pierwotnie zostać rozegrane dzień póżniej tj. w poniedziałek, jednak piłkarskie święto Łodzi przegrało z koncertem Budki Suflera.
Nie przyjął się także sobotni termin spotkania. Mecz ma się rozpocząć w niedzielę o godz. 20:15. Jak się okazuje nie jest to jeszcze termin ostateczny, gdyż działacze Piłkarskiej Ligi Polskiej wraz z prezesami I-ligowych klubów rozważają przesunięcie startu rozgrywek o 2 tygodnie z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych. Niemniej jednak my jako Kibice Widzewa, niezależnie od terminu rozegrania meczu, mobilizujemy się na to spotkanie. O wynikach rozmów dotyczących zorganizowania przemarszu ulicami Łodzi, a także naszego uczestnictwa w meczu poinformujemy już wkrótce!







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska